Teknobiyotik"in Garantisi Nasıldır ?

Twitch

Hectopat
Merhaba Technopat üyeleri. Teknobiyotik'ten bir PC toplayacağım ama kafama takılan bir soru var. Ürünlerin garantisi nasıl oluyor mesela bir ürün arızalandı ya da arızalı çıktı, ben bu ürünü nasıl iade edebilirim ya da değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat üyeleri. Teknobiyotik'ten bir PC toplayacağım ama kafama takılan bir soru var. Ürünlerin garantisi nasıl oluyor mesela bir ürün arızalandı ya da arızalı çıktı, ben bu ürünü nasıl iade edebilirim ya da değiştirebilirim?
Satın aldığında ürünlerin kutularında gelen garanti belgelerinde veya fatura kağıtlarında teknik servis adresleri ve telefon numaraları bulunur. Oralara faturası ile beraber alakalı parçayı ya da PC'yi kargo ile göndermen veya kendin götürmen gerekiyor. Benim önerim webdenal.com üzerinden PC toplaman olur. Daha ucuz. Toplamda yaklaşık 100 TL'ye kadar fark edebiliyor. Bu farka da yeni bir SSD alınır. Ama taksitle alacaksan teknobiyotik.com daha ucuz tabi. Ek olarak, parçaları kendin takmanı öneririm.

Teşekkürler yardımın için ama neden parçaları benim takmamı öneriyorsunuz ?
Daha önce bir sürü insan teknobiyotik gibi sinerji gibi sitelere parçalarını taktırıp getirttiler ve işlemcisi yamuk gelen oldu, soğutması arızalı gelen oldu, ana kartı hasarlı gelen oldu ve bu siteler suçu kullanıcıya attılar kullanıcıların söylediklerine göre. Riske girmeyi önermem. En iyisi kendin takmak. Zor değil, technopat ekibinin bir sürü rehber videosu var bunu nasıl yapacağınla ilgili. Çok basit.

Daha önce bir sürü insan teknobiyotik gibi sinerji gibi sitelere parçalarını taktırıp getirttiler ve işlemcisi yamuk gelen oldu, soğutması arızalı gelen oldu, ana kartı hasarlı gelen oldu ve bu siteler suçu kullanıcıya attılar kullanıcıların söylediklerine göre. Riske girmeyi önermem. En iyisi kendin takmak. Zor değil, technopat ekibinin bir sürü rehber videosu var bunu nasıl yapacağınla ilgili. Çok basit.
Yardımcı olduğun için teşekkürler Manyyak. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı