Teknobiyotik İndirim Takvimi

GamerBurkay

Hectopat
Arkadaşlar Teknobiyotik firmasıda Vatan Bilgisayar gibi belli günlerde %20 %30 indirimler yapıyor mu? Yoksa sadece %10 indirim mi uygulanıyor? Teknobiyotik'i yeni keşfettiğim için bilgi sahibi değilim. Ayrıca başka OEM ürünleri satan sitelerin isimlerini ve indirim tarihleri hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Siz o yüzdelere aldanmayın. Vatan'ın indirimi hep koftiden. Önce %20 bindirip sonra %25 indiriyor. Doğrudan fiyat karşılaştırması yapın.

AlbayWolf cevabın için teşekkür ederim yakın zamanda sistem toplayacağım için bütün sitelere bakmaya çalışıyorum bazen güzel indirimlerle karşılaşıyorum farklı ürünlerde. Haklısın genelde bindirimli indirim yapıyorlar ama bazen istediğimiz fiyatlara geliyor ürünler. Araştırdığım kadarıyla Teknobiyotik benim gibi full sistem toplayanlara güzel indirimler yapabiliyormuş bazen fakat 1-2 parça alanlar bu indirimlerden yararlanamıyormuş. Teknobiyotikte tek zoruma giden montaj için yaklaşık 70 TL talep ediyorlar.

Ürünlerin en ucuz olduğu siteleri ya da mağazaları araştır. En ucuzlarını al. Atıyorum 7 ürün aldın. 3 ü Vatan Bilgisayar'dan diğer 4 parçayı da Vatan Bilgisayar'a götürüp ücretsiz olarak taktırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı