Elektronik Teknobiyotik indirimleri

Şimdi farkettim fiyatını arttırmışlar hemen:D

Yahu indirim yapıyosun hemen ardından tüh çok indirdik deyip fiyat mı arttırıyorsunuz ya..

Geri iade edilmiş kutusu açık 2-3 ürünü mü 4.500₺’den sattınız yoksa.
Çok büyük ihtimal dediğiniz olmuş olabilir. Geçmişte de öyle yaptıkları olmuştu.

Son düzenleme:
Moralim bozuldu. ArcticLF3'ü Almanya'dan aldım yaklaşık aynı fiyata geldi.

Arctic LF3 420mm A-RGB Black modelini aynı fiyata aldım geçen ay, Jumbum sitesinden özel siparişle getirttim, 1 aya yakın sürdü, gümrükteki bir gecikme sebebiyle belirtilen gün uzadı fakat problemsiz bir şekilde elime ulaştı. Kullanıyorum.

İndirimlere baktım Dark V30 var kasa. 4X 140mm fan takılabiliyor öne. 1600TL fiyatı var. Eğer elinizde fan var ise ya da ucuza kapatabilirseniz fanları gerçekten güzel bir soğutma sağlar sistemlere benim gözüme çarpan o oldu. Bende V20 var ben bile almayı düşündüm dursun kenarda diye, sonra aklıma kenarda duran Vento ve ASUS TUF GT 502 gelince dedim gerek yok yerde yok satın almadım😁 ama gerçekten 3X 140mm soğutma ile hem ses seviyesi düşük hem de yüksek hava akışı sağlar V30 arkadaşlar.

İndirimlere baktım Dark V30 var kasa. 4X 140mm fan takılabiliyor öne. 1600TL fiyatı var. Eğer elinizde fan var ise ya da ucuza kapatabilirseniz fanları gerçekten güzel bir soğutma sağlar sistemlere benim gözüme çarpan o oldu. Bende V20 var ben bile almayı düşündüm dursun kenarda diye, sonra aklıma kenarda duran Vento ve ASUS TUF GT 502 gelince dedim gerek yok yerde yok satın almadım😁 ama gerçekten 3X 140mm soğutma ile hem ses seviyesi düşük hem de yüksek hava akışı sağlar V30 arkadaşlar.

Bu kasadan bahsediyorsanız öne 3x140mm takılabiliyor.

Aynen yanlış yazmışım kusura bakma 3X 140mm diyecektim👍

Yeni konular

Geri
Yukarı