Teknobiyotik kargo süreci

Hulkdanwalker

Centipat
Teknobiyotik'ten sistem aldım. Şu anda durumu siparişiniz montaja verildi. Muhtemelen yarın kargolanır. Yurtici kargoyla bana gelecek.
Yarin veya cuma günü gelir mi yoksa pazartesiye kadar beklemem mi gerekiyor?

Teknobiyotik'ten sistem aldım. Şu anda durumu siparişiniz montaja verildi. Muhtemelen yarın kargolanır. Yurtici kargoyla bana gelecek.
Yarın kargolanır ise gönderilen ile bağlı olarak değişsede Cuma günü elinizde olması gerek. Yoğunluktan dolayı Cumartesi günü saat 13:00'a kadar teslimde edilebilir.

7 Temmuz'da verdim 1 günde teknobiyotiğin elinden çıktı benim yarın elimde olur hızlıdır yani.

Dün gece verdiğim sipariş bugün kargolandı ve gönderime verildi. OEM sistemin montajı ve kargolanması yoğunluğa bağlı olarak değişiyor. Çok bekletmezler ama, kargolama konusunda gayet hızlı bir firma.

4 ay önce pazar günü sipariş vermiştim cuma günü elime ulaşmıştı. İstanbul'dan Adanaya gelmişti bide. 2-3 gün içinde kargoya verildi yazar orada

Yeni konular

Geri
Yukarı