Hepsiburada kargo süreci

GRYPHEX

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar. Ben bu ürünü sipariş vereceğim ve satıcı Teknobiyotik. Daha önce bu satıcıdan alışveriş yapmış kişiler varsa ne kadar sürede elimde olur? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Teknobiyotik güvenilir bir firmadır. Ben 2 sene önce bir pc toplamıştım ve çok memnun kaldım. Sorunsuz bir firmadır. Tercih edebilirsiniz gönül rahatlığıyla.

En geç 21 Kasım Perşembe günü kargoda yazıyor. 2 Günde yol desek 4 günde elinde olur. (Daha erkende gelebilir)
Bu arada monitör bende var güzel seçim gayet başarılı.

Şuan firma deposu bildiğim kadarıyla istanbul tepeören mahallesi mevkiinde. 2 gün sürer bir aksizlik olmaz ise istanbul içinde oturuyorsan.

Öncelikle merhabalar. Ben bu ürünü sipariş vereceğim ve satıcı Teknobiyotik. Daha önce bu satıcıdan alışveriş yapmış kişiler varsa ne kadar sürede elimde olur? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hem daha ucuz hem de Teknobiyotik sitesine göre daha iyi deneyimlerim olduğu için bu siteyi öneririm.

Sistemimi direkt Teknobiyotik üzerinden aldım aldığın monitör de dahil bende aynısını aldım. Bir sorun olacağını sanmıyorum her şeyden önce Hepsiburada üzerinden alıyorsunuz kolay kolay mağdur etmez diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı