Teknobiyotik Montaj Hizmeti

Ahmet Uçar

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Teknobiyotik'ten bilgisayar alırken uğraşmak istemediğim için Montaj Hizmeti isimli yeri işaretledim. Fiyata yaklaşık 25 TL artısı oldu. Fakat benim sormak istediğim siteye bu konuda güvenebilirr miyim?

Daha önce bu siteden Sistem toplatan oldu mu? Montajda falan bir problem çıkıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Teknobiyotik'ten bilgisayar alırken uğraşmak istemediğim için Montaj Hizmeti isimli yeri işaretledim. Fiyata yaklaşık 25 TL artısı oldu. Fakat benim sormak istediğim siteye bu konuda güvenebilirr miyim?

Daha önce bu siteden Sistem toplatan oldu mu? Montajda falan bir problem çıkıyor mu?
Bilgisayarımı hazır ve montajlı bir şekilde almıştım bu siteden. Sadece ilk geldiğinde ekrana görüntü gitmedi, rami çıkarıp tekrar takdığımda sorun kalmadı. Kablolamadan da memnun kaldım, iyiydi.

ben bu yaz bi sistem aldım montaj'da seçtim termal macun sürülmemiş olarak geldi tabi ben sorunu anlayamadım başka bi bilgisayarcıya götürdüm 120 tl masraf yaptı

Yeni konular

Geri
Yukarı