Teknobiyotik nasıldır?

Ürünü gidip elinden almanın güvencesi paha biçilemez dostum. Şimdi sen toplatacaksın kargoda başına bir şey gelecek en ilginç ihtimalde. Yani sitenin güvenilir olması bile bir güven olmayabilir. Vatan, sinerji ve intervus'ta aynı parçaları karşılaştır. 100 tl gibi bir fiyat oynuyorsa Vatan'dan al ürünlerini. Sigorta ya da güvence daha önemlidir. Bir sorun olduğunda gidip Vatan'a vermen yeterli olacak...

Ürünü gidip elinden almanın güvencesi paha biçilemez dostum. Şimdi sen toplatacaksın kargoda başına bir şey gelecek en ilginç ihtimalde. Yani sitenin güvenilir olması bile bir güven olmayabilir. Vatan, sinerji ve intervus'ta aynı parçaları karşılaştır. 100 tl gibi bir fiyat oynuyorsa Vatan'dan al ürünlerini. Sigorta ya da güvence daha önemlidir. Bir sorun olduğunda gidip Vatan'a vermen yeterli olacak...

Vatan bilgisayar o kadar iyi değil zaten böyle demeyin. Birde şöyle bir şey var zaten İnventus müşteri memnuniyetine aşırı önem veriyor. Yani kolay kolay sorun çıkmaz.

Ekran kartı, anakart gibi hassas parçaları inventus'tan alıp geri kalan parçaları sinerji'den alabilirsin.

Hassas bileşenleri ve hassas olmayan bileşenleri söyler misin.

Vatan bilgisayar o kadar iyi değil zaten böyle demeyin. Birde şöyle bir şey var zaten İnventus müşteri memnuniyetine aşırı önem veriyor. Yani kolay kolay sorun çıkmaz.

Ya Vatan'ı sevmemin sebebi gidip gözlerinin önünde toplayıp teslim etmeleri ve sorun çıktığında aynı yere gidip hemen işlem yapmaları. Netteki sitelerde de sağlam olan olsa da kargo olayı gerçekten can sıkıcı.

Elden almak her zaman iyidir. En azından bir sıkıntı çıktığında anında götürebilirsin. Ama kargo işi sıkıntı. Örneğin belleklerde hiç sıkıntı yoktur kargoda bir şey olur belleklere elveda de. Bu işler böyle o yüzden 100 TL daha ver ama güvenli olsun.

Webdenal dan bir çok kez alışveriş yaptım sinerjiye göre azıcık pahalı ama kargolama vs. çok güzel çok düzgün geldi hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Ya Vatan'ı sevmemin sebebi gidip gözlerinin önünde toplayıp teslim etmeleri ve sorun çıktığında aynı yere gidip hemen işlem yapmaları. Netteki sitelerde de sağlam olan olsa da kargo olayı gerçekten can sıkıcı.

Gerçi doğru ama maddi sıkıntı işte. :)

Webdenal dan bir çok kez alışveriş yaptım sinerjiye göre azıcık pahalı ama kargolama vs. çok güzel çok düzgün geldi hiçbir sıkıntı yaşamadım.

İyi o zaman çok mutlu oldum. Sonunda deneyimli biri konuştu.

Bu arada şöyle bir sıkıntım var. Ben saat 4 den önce evde olamıyorum. Kargo gelirse ev boş olduğunda ne olacak? Ev bahçeli değil ki parayı bulup oraya bıraksın. Ne yapabilirim bu konuda?

Arkadaşlar bir de İnventus parça çeşitliliği konusundan biraz kötü acaba Webdenal sitesine mi baksam?

Arkadaşlar bu arada hesap yaptım. Technopat 1500 TL kasa toplama rehberindeki kasayı toplayacağım. Webdenal dan alırsam ne kadar tutar dedim 1284.10 TL yaptı. Bu kadar ucuz olduysa işin içinde bir kötülük vardır diye düşünüyorum. Acaba Webdenal sitesinden mi alıyım? Bir çok kişi sorun yaşamamış bu siteden. @Mevlüt Toplu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı