Teknobiyotik Okula Dönüş - R5 5600G sistem Valorant, GTA 5 gibi oyunlar için yeterli mi?

beast123

Picopat
Daha fazla  
İnternette şöyle bir sistem buldum düşük ayarlarda CS, Valorant GTA 5 gibi oyunları donmadan oynayabilir miyim?

İnternette şöyle bir sistem buldum düşük ayarlarda CS, Valorant GTA 5 gibi oyunları donmadan oynayabilir miyim?

Dostum üstüne ekleme yap 2-3kat daha iyi sistemler var benden demesi sonradan pişman olursun benim gibi.

Yani bu daha iyi mi parça sistem vb olarak saydığım oyunların hepsini açsın donmadan oynayayım yeter benim için.

Dediğinden çok daha iyi ama yerinde olsam AMD veya NVIDIA tercih etmeye çalışırım bana biraz süre ver sana bir sistem bakayım.

Tabii olur bütçem 10-11 k arası bu arada.

Sana şunu söyleyeyim öncelikle internette araştırma yaptım hazır sistemlerde şu an üstteki arkadaşın attığı ürün mantıklı internette bazı YouTuber'ler çok çok uygun fiyata çok kaliteli sistemler diziyorlar markalarla anlaşıp yerinde olsam biraz bekleyip uygun fiyata daha kaliteli parça alırdım ben gittim 4060SISTem dizdim sadece ekran kartına 13bin TL verdim sonra bir baktım 15.500TL'ye adam 4060 komple sistem dizmiş ve sistemi benim sistemimdende daha güzel bence bekle sonradan pişman olma derim ben.

O kadar para verdikten sonra APU sistem hayalleriniz varsa neden olmasın?

Geri
Yukarı