Teknobiyotik oluşturulan hazır sistemlerdeki bu ibare nedir?

Mert bki

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Teknobiyotik'ten bilgisayar toplama sihirbazında bilgisayar toplayıp sipariş edeceğim. Ama sözleşmeleri okurken şöyle bir şey gördüm.

Sitenizden PC topladım. İade edebilir miyim?​

Sitemizden topladığınız kişisel bilgisayarlar(PC) sizin istekleriniz ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlandığından iade edilemez.

Diyor yani aldığım ürünün garantisi yok mu yoksa sadece iade mi edemiyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız ürünün garantisi olur ama sistemi siz kişisel olarak topladığınız için o ürünleri iade ettiğinizde başkasına satma ihtimali yok veya çok düşük o yüzden iade politikaları böyledir. Yoksa herhangi bir arızalı parçayı değişim veya tamir yaparlar.

Parçada veya parçalarda sorun var ise elbette iade veya değişim imkanı sunarlar. Arayıp sorarsanız teyit edebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar, bilgisayarı aldıktan sonra performansını beğenmeyip iade etmek istiyor 14 gün içinde. Muhtemelen bu kişilere karşı yazılmış bir yazı o.

Arkadaşlar yakın zamanda Teknobiyotik'ten bilgisayar toplama sihirbazında bilgisayar toplayıp sipariş edeceğim. Ama sözleşmeleri okurken şöyle bir şey gördüm.

Sitenizden PC topladım. İade edebilir miyim?​

Sitemizden topladığınız kişisel bilgisayarlar(PC) sizin istekleriniz ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlandığından iade edilemez.

Diyor yani aldığım ürünün garantisi yok mu yoksa sadece iade mi edemiyorum?
Ürünü tümüyle geri veremezsiniz sadece parça garantisini veririm diyor size. O nedenle almadan önce dikkat edin. Çoğu firmanın uyguladığı bir politikadır bu.

Geri
Yukarı