Teknobiyotik P1 pahalandı

Fbyekta07 senin sistemde hic ariza oldumu veya drop olma ve oyunlarda ultrada kac fps aliyon bende ona benzer sistem düşünüyorum tabi p1 ucuzlamazsa
Rx sıcaklı oyun oynarken kaç dereceleri görüyon hangi oyun ve fps degerleri nasıl iyi ise 600tl fazla ödememe gerek yok

En fazla 81 derece gördüm ki Antalya'da yaşıyorum :d 1660ti için rx590'a göre daha serin diyorlar ama Technopat'ın 1660ti sistem toplama videosunda 1660ti 82 dereceye kadar çıkıyordu. pes20 fifa20 ets2 assetto corsa f1 2018 hepsinde en yüksek ayar 1080p'de 75 FPS sabitleyerek oynadım yani 75'in altına düşmedi. PUBG şu an indirme aşamasındayım indirip deneyince yazarım FPS değerlerini

En fazla 81 derece gördüm ki Antalya'da yaşıyorum :d 1660ti için rx590'a göre daha serin diyorlar ama Technopat'ın 1660ti sistem toplama videosunda 1660ti 82 dereceye kadar çıkıyordu. pes20 fifa20 ets2 assetto corsa f1 2018 hepsinde en yüksek ayar 1080p'de 75 FPS sabitleyerek oynadım yani 75'in altına düşmedi. PUBG şu an indirme aşamasındayım indirip deneyince yazarım FPS değerlerini
Kardeş niye sabitliyorsun daha fazla fps verir o sistem yüksek ayarlarda ekranin kac hz ondan dolayımı

Öyle bakarsan laptopta rx 550 sistemlerde 6000-6200tl satılıyor laptopla masaüstü kıyaslanmaz bana göre bende arkadaş gibi rx gtx arasında kaldim ama 10 fps için 600-700 tl verilirmi bende bilmiyorum.
Eki Görüntüle 440171
Böyle sisten yaptim vatanda ama hdd istiyor hdd almak istemiyorum nasil sistem ve hdd nasil almadan ilerler
Sistem iyi fiyata güzel
Vatandan sistem toplama sihirbazı ile sistem toplayinca onlar sistemi birleştirip mi yolluyorlar
Vatan topluyorsa bende bunu ama ram 3200 alirim

Bu sitede sürekli aynı zıkkım dönüyor birde piyasada öyle böyleyim diye dolanıyorlar.Birde kaba üslubları yokmu terbiyesizlerin.
Çıkan fiyata çok değil az zaman sonra bakın uçuyor Pazarlama oyunlarıından başka bir şey değil.
Zaten ne zaman bu tarz sistem toplamaya çalışsalar bir yerden saçma saçma kısıyorlar.

Bu sitede sürekli aynı zıkkım dönüyor birde piyasada öyle böyleyim diye dolanıyorlar.Birde kaba üslubları yokmu terbiyesizlerin.
Çıkan fiyata çok değil az zaman sonra bakın uçuyor Pazarlama oyunlarıından başka bir şey değil.
Zaten ne zaman bu tarz sistem toplamaya çalışsalar bir yerden saçma saçma kısıyorlar.
Ne oldu sana kardeş böyle yazı yazdın

Ne alaka olmak mi lazim yazdıgın yaziyi ben bile senin başına gelmis anladim herkezde öyle anlar etraftan gormus gibi yazmamışsın.
Senide kotüleyecek degiliz dogru söylüyorsun
Parçaları kısmalarına tanık olursun Satın alman gerekmez,Parçaların 2 günde zamlanmasına da tanık olursun-olabilirsin satın alman gerekmez.
Bir kaç müşterilerine de karşı uslup bozukluğu ettiğini sosyal medyada farkedebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı