Teknobiyotik para iadesi hesaba geçmedi

O kadar uzarsa tüketici hakem heyetine başvururum devlet ilgilensin.😄

Bir sorun olmaz çünkü biz 14 gün içinde iade yaptık bankanızla konuşun dediler yani bankayı da 1 hafta mantıken beklemen lazım ben uğraşmak istemediğimden ne zaman gelirse gelsin gibi davrandım. Yani benim düşüncem bunlar.

Bir sorun olmaz çünkü biz 14 gün içinde iade yaptık bankanızla konuşun dediler yani bankayı da 1 hafta mantıken beklemen lazım ben uğraşmak istemediğimden ne zaman gelirse gelsin gibi davrandım. Yani benim düşüncem bunlar.
İade yaptıysa dekont yollasın, dekont istiyorum "bankadan istedik bekliyoruz" diyor. 14 gün dolmadan dekont yollamazsa şikayet edeceğim.

Bugün dekont yolladılar, dekontta iade tarihi dün görünüyor. Ziraat Katılım bankası ile yapmışlar. Ücret hesabıma ne zaman yansır acaba?

Edit: Bugün 12. gün, her gün arayıp darladığım için param bugün hesabıma geldi.

Son düzenleme:
İade yaptıysa dekont yollasın, dekont istiyorum "bankadan istedik bekliyoruz" diyor. 14 gün dolmadan dekont yollamazsa şikayet edeceğim.

Bugün dekont yolladılar, dekontta iade tarihi dün görünüyor. Ziraat katılım bankası ile yapmışlar. Ücret hesabıma ne zaman yansır acaba?

Edit: Bugün 12. gün, her gün arayıp darladığım için param bugün hesabıma geldi.

Geçmiş olsun sonunda gelmiş benimki 1 ayı geçmişti :D

Geçmiş olsun sonunda gelmiş benimki 1 ayı geçmişti :D
Teşekkür ederim, evet 1.5 ay sürdü demiştin. Adamlara dedim ki bir arkadaş da benim gibi sorun yaşamış 1.5 ayda almış parasını, ben o kadar bekleyemem. Zorla aldım paramı. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı