Teknobiyotik Ryzen 3 1200 sistem alınır mı?

İtopyadan alıcaktim fakat babam alicagi için o tür sitelere guvenmedi.O yüzden hepsiburada

Kasa toplamadan pek anlamıyorum o yüzden hepsiburada da normal dizilmiş kasa onerebilir misiniz?
Babanızın güven sorununu çözer sanırım. AMD R5 5600G-MSI B450M-A-KIOXIA 240GB SSD-GSKILL 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 2x8 RAM yapıp alın. Fiyat yüksek ama babanızı ikna edemediğiniz sürece buradan alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar da güvenilir der herhalde.

İtopya'dan alacaktim fakat babam alicagi için o tür sitelere guvenmedi. O yüzden Hepsiburada.

Kasa toplamadan pek anlamıyorum o yüzden Hepsiburada'da normal dizilmiş kasa onerebilir misiniz?

Hocam sizde Hepsiburada'ya güvenmediğinizi söyleyin🙂. Veya şikayet sitelerinden araştırıp babanıza gösterin. Hepsiburada'nın daha fazla çıkacağını düşünüyorum.

CS:GO Valorant gibi oyunlar. GTA 5 falan oynamam.

Dediğiniz oyunlar harici ekran kartı gerektirmiyor.

Ama arada Apex gibi oyunlar oynarım diyorsan harici ekran kartı alman daha iyi olur.

Hocam sizde Hepsiburada'ya güvenmediğinizi söyleyin🙂. Veya şikayet sitelerinden araştırıp babanıza gösterin. Hepsiburada'nın daha fazla çıkacağını düşünüyorum.

Dediğiniz oyunlar harici ekran kartı gerektirmiyor.

Ama arada Apex gibi oyunlar oynarım diyorsan harici ekran kartı alman daha iyi olur.
Peki harici ekran kartı olan bi bilgisayara sonradan ekran kartı takılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı