Teknobiyotik Sipariş Onayı Gelmedi

Ulas Cavusoglu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2-3 saat önce Teknobiyotik'ten PC siparişi verdim. Sipariş verildikten sonra sizi teyit için arayacağız gibi bir yazı yazıyordu ama arayan soran olmadı. Siparişi mesai saati dışı bir saatte verdim. Ondan olabilir mi ?

kardeşim bende teknobiyotik yada itopyadan alacağım sistemi, siparişte yada sonrasında bir sorun yaşadın mı? Memnun musun şu an elde ettiğin üründen?

Ben de teknobiyotikten mesai saatleri dışında bilgisayar toplamıştım, merak etmene gerek yok yarın mail yoluyla ve ya arayarak sorarlar adresini doğru mu diye onun dışında 3 gün içinde eline ulaşır zaten.:)

Ben de teknobiyotikten mesai saatleri dışında bilgisayar toplamıştım, merak etmene gerek yok yarın mail yoluyla ve ya arayarak sorarlar adresini doğru mu diye onun dışında 3 gün içinde eline ulaşır zaten.:)
4000tl bütçeye 1050ti takacağım, en uygun şekilde istediğim sistemi toplayabildiğim site itopya şu an büyük ihtimal ordan alacağım. Teşekkürler cevabın için :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı