Teknobiyotik siparişi ne zaman elime ulaşır?

Jones

Decapat
Teknobiyotik üzerinden cumartesi günü sipariş verdim. Bugün salı hâlâ siparişim hazırlanıyor yazıyor. Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik üzerinden cumartesi günü sipariş verdim. Bugün salı hâlâ siparişim hazırlanıyor yazıyor. Siparişim ne zaman elime ulaşır?
Öncelikle siz Van'dan sipariş verdiyseniz ve Teknobiyotik İstanbul'da ise 1 hafta ama İstanbul'dan sipariş verirseniz 5 gün. Biz bunu nereden bilelim? Sorunuz saçma.

Öncelikle siz Van'dan sipariş verdiyseniz ve Teknobiyotik İstanbul'da ise 1 hafta ama İstanbul'dan sipariş verirseniz 5 gün. Biz bunu nereden bilelim? Sorunuz saçma.
Çok haklısınız. Konuya Kilit vurulsa iyi olur.
Teknobiyotikten alınan ürünler 12 gün sonra bile geldiğini biliyorum forumdan.

Bazen ellerinde ürün olmadığı halde satış sayfasını güncellemiyorlar, bu tip durumlarda; ürün stokta görünüyor veya yurt dışından tedarik edilmeyecekse 1 veya 2 gün içerisinde -hafta sonu hariç spariş verilen siteyle iletişime geçin. Eğer bunu yapmazsanız, onlar sizinle hiçbir zaman iletişime geçmezler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı