Nike.com.tr siparişim ne zaman elime ulaşır?

44Nihat07

Kilopat
nike.com.tr üzerinden standart bir ayakkabı sipariş verdim. (by you ürünü değil yani.) 3-11 iş günü arası teslim diyor ama daha önce alım yapanların deneyimi hakkında bilgi alabilir miyim? 13 Eylül gece 1 de sipariş verdim, gönderi hala kargoya verilmedi. 22 Eylül akşamından önce elimde olma durumu var mı? Yani kargo süreci ne kadar sürüyor, pazartesi kargoya verilse, 5 güne teslimat gerçekleşir mi?

Bildiğim kadarıyla yurt dışından geliyor dostum. 20 25 gün sürer gelmesi tahminen.

Hollanda'dan geliyor evet, ama internette genelde 2 hafta da gelmiş ürünler. Zaten oradan gelmesi 1 gün uçakla, önemli olan gümrükte ne kadar duruyor ve dağıtım ne kadar sürüyor. Ek olarak uçak her gün gelmiyor ve hangi gün olduğu bilgisi vermiyor müşteri hizmetleri.

Benim siparişimi Ankara'ya tam 1 haftada teslim ettiler, hemen hemen aynı olur diye düşünüyorum. Arkadaşım da çokça alışveriş yaptı Nike üzerinden onun siparişleri de genelde 1 haftada eline ulaşıyor.

Sık sık sipariş veririm. Maksimum 2 hafta içinde elimde geçer. Ama konuma göre değişiklik gösterebilir belki, ben İstanbul'a sipariş veriyordum, belki doğuya vs 1-2 gün daha geç gelebilir.

Sık sık sipariş veririm. Maksimum 2 hafta içinde elimde geçer. Ama konuma göre değişiklik gösterebilir belki, ben İstanbul'a sipariş veriyordum, belki doğuya vs 1-2 gün daha geç gelebilir.

Antalya hocam benim yine benzer olur sanırım. Kargoya verilmesi kaç gün sürüyor ve kargodan sonraki süreç nasıl oluyor? 2 hafta kargo mu sadece, sipariş sonrası toplam süre mi? Bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

Benim siparişimi Ankara'ya tam 1 haftada teslim ettiler, hemen hemen aynı olur diye düşünüyorum. Arkadaşım da çokça alışveriş yaptı Nike üzerinden onun siparişleri de genelde 1 haftada eline ulaşıyor.

Hocam kargoya verildikten sonra mi yoksa toplam mi 1 hafta sürüyor benim de Antalya fark olmaz sanırım fazla belki 1 gün.

Antalya hocam benim yine benzer olur sanırım. Kargoya verilmesi kaç gün sürüyor ve kargodan sonraki süreç nasıl oluyor? 2 hafta kargo mu sadece, sipariş sonrası toplam süre mi? Bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

Hocam kargoya verildikten sonra mi yoksa toplam mi 1 hafta sürüyor benim de Antalya fark olmaz sanırım fazla belki 1 gün.

Siparişi verdikten sonra paketlenmesi vs her şey dahil 2 haftayı geçtiğini görmedim ben.

Siparişi verdikten sonra paketlenmesi vs her şey dahil 2 haftayı geçtiğini görmedim ben.

Yani 14. gün olmadan ürüm elimde oluyordu.

Geri
Yukarı