Teknobiyotik Sistem Toplama Deneyimi

Dapiedra

Decapat
Pazartesi günü sipariş verdiğim toplamda 5907 TL değerindeki sistemim dün itibariyle elime ulaştı. Gayet büyük ve dayanıklı bir şekilde paketlenmiş olarak sistemime ve sipariş ettiğim tüm ürünlerin boş kutularını göndermişler. Siparişi verdikten sonra zaten not olarak düştükleri büyük ekran kartlarını ayrı yolluyorlar ve onu da ayrıca köpükler içinde destekli ve zarar görmeyecek şekilde gönderiyorlar. Pazartesi akşamı onaylanan siparişimden sonra en fazla 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir dendi ve direkt olarak kurulumu testleri yapıldıktan sonra Çarşamba günü (2 iş günü sonra) kargoya verildi ve Perşembe günü yani dün elime ulaştı. Paketleme içerisinde her vidanın gerek ekran kartı gerek diğer bileşenler için sabitleme amacıyla kullandıkları vidalardan 2'şer tane de ekstra gönderildi. Teknobiyotik'den alışveriş yapmayı düşünenler için paylaşmak istedim, akşam evime döndüğümde de sistemi ve paketlemelerin de fotoğraflarını ekleyeceğim konuya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 1-2 haftaya oradan sistem toplamayı düşünüyorum. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı