Teknobiyotik V3.5 Killer alınır mı?

Adata SU 630 sorunlu bir SSD. GTX1660s varken artık RX 580 kafa kurcalamaya başladı. Tek başına RX 580 bile 200W TDP değerine yakın bir güç çekecek. Dolayısıyla SSD yükselt, PSU yükselt, ekran kartını yükselt ve RAM yükselt derken sistem bir anda alınabilir olmaktan çıkıyor. Biraz bekleyin derim daha mantıklı öneri yapan arkadaşlar çıkacaktır.

Adata SU 630 sorunlu bir SSD. GTX1660s varken artık RX 580 kafa kurcalamaya başladı. Tek başına RX 580 bile 200W TDP değerine yakın bir güç çekecek. Dolayısıyla SSD yükselt, PSU yükselt, ekran kartını yükselt ve RAM yükselt derken sistem bir anda alınabilir olmaktan çıkıyor. Biraz bekleyin derim daha mantıklı öneri yapan arkadaşlar çıkacaktır.
Peki şu sisteme bakabilir misiniz?
Bu sistemi r5 3500x rx5500xt 2x8 ram ile birlikte hdd yerine toshiba 480 gb ssd ile 4650 Tl ye alıyorum bence gayet cazip gözüküyor.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Ben aldım bu sistemi ağustos'ta 3.885 liraya denk geldi kapıda ödemeyle. Şu anki oynadığım bütün oyunları Ultra'da kaldırdı. Ekran kartını RX 5700 XT ile değiştireceğim en yakın zamanda.

Peki şu sisteme bakabilir misiniz?
Bu sistemi r5 3500x rx5500xt 2x8 ram ile birlikte hdd yerine toshiba 480 gb ssd ile 4650 Tl ye alıyorum bence gayet cazip gözüküyor.
Yorumlarınızı bekliyorum.
Kasa ve PSU berbat. Burada marka düşmanlığı yapmıyorum çünkü bu sistemde kullanılan PSU merdiven altı bir ürün. Kasanin havalandırma performansı vasat durumda. Yükseltme seceneklerinde PSU ve kasa da vasat kalitede. Müsait olunca bakacağım sistemlere. Bu sistemleri alacağınıza gerekirse erteleyin derim. Tek tek parça toplayınca da hazır sisteme nazaran daha yüksek fiyatlar ortaya çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı