Teknobiyotik v3.5 Killer Çıktı

Isınma problemleri.İleride oyunların baya bir zorlayacağını düşünürsek ileride sıkıntı çıkarabilir.Tabii ki kasayı değiştirmeden aldıysanız bir sürü fan yeri var.Hatta güç kaynağının üstüne de koymuşlar oradan ekran kartını soğutabilirsiniz fan takarak.
Peki kısa vadede herhangi bir sorun yaratır mı?

Merhaba, bütçemden dolayı sistemi RX570 E düşürüp aldım fakat aklıma bir şey takıldı. Ekran kartının tek fanlı olması sorun yaratır mı?
Dostum git V3. T al SSD + kasa düşür işlemci 1600 ile devam et. RX 580 bile tak, yani he istersen. RX 570 al biraz kullanır (1.5 2 ) yıl falan RX 590 tak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum git V3. T al SSD + kasa düşür işlemci 1600 ile devam et. RX 580 bile tak, yani he istersen. RX 570 al biraz kullanır (1.5 2 ) yıl falan RX 590 tak.
Lütfen okuyalım yazmadan önce. Siparişini vermiş.
Ve RX 590 almak çok saçma olur. RX 580 ile arasında 5-7 FPS fark var.

Son düzenleyen: Moderatör:
3600 işlemci 2600'den iyi değil mi hocam CS GO ağırlıklı oynuyorum.
İyi de bu kartlarda fark yaratmaz çoğu oyunda daha güçlü kartlar için 3600 alınabilir diyecektim :)
CS GO’da işlemci önemli olduğu için 3600 alabilirsin.
CS GO tamamen tek çekirdek gücüne bakan bir oyun.
Başka oyunlarda işlemci yerine ekran kartını yükseltmek daha iyi olur.
Yalnız 3600 o anakart ile ne kadar stabil çalılır bilemiyorum. Çok fazla insan aşırı derecede ısındığını söylüyor. Bence riske girmeyin 2600 alın. İleride değiştirebilirsiniz.
Sistem iyidir, kötüdür tartışılır. Ama kendi adıma asla o firmadan almam. Atarlı admin, klavye delikanlısı vb olaylarını unutmadık daha!

Merak ettim hocam olay nedir?

Son düzenleme:
@Sasihani'nin dediği gibi sipariş verdim. Yalnız, hem itopyaya olan şikayet sayısından dolayı pek güven duymuyorum(arızalı ürün vs.) ayrıca kasayı ve SSD'yi düşürmek istersem düşürürdüm zaten aldığım sistemde düşürme seçenkleri vardı 2.800'e kadar bütçem vardı. RX570 Stok ve OC edition arasında bir fark olmadığını görünce 50 lira daha az vererek V3.5K almaya karar verdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, iyi günler.

@Sasihani'nin dediği gibi sipariş verdim. Yalnız, hem itopyaya olan şikayet sayısından dolayı pek güven duymuyorum(arızalı ürün vs.) ayrıca kasayı ve SSD'yi düşürmek istersem düşürürdüm zaten aldığım sistemde düşürme seçenkleri vardı 2.800'e kadar bütçem vardı. RX570 Stok ve OC edition arasında bir fark olmadığını görünce 50 lira daha az vererek V3.5K almaya karar verdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, iyi günler.
Tamamdır iyi bayramlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı