V3.5 vs V3.5 Killer

Morphine

Kilopat
Daha fazla  
Killer'ın öne çıktığı konular;

1-Killer da kullanılan 2000 Serisi 2600 ayriyetten RX580 V3.5'un 1000 Serisi 1600 ve RX570 4G'ye tur bindirir fiyat/performans olarak çok daha fazlasını sunmuşlar.
2-Özelleştirme Adata XMP 8 GB 3000 mHz konulmus stok halinde ancak özelleştirerek 3200 mHz'ye sadece 100 küsür bir TL'ye upgrade edilebiliyor.
3-Başka bir fark olarak PSU aslında tartışılır birisi CORSAIR 550W digeri HighPower 600W +80, HighPower'a merdiven altı diyenlerle muhattaba girmeyin zaten ünü sadece Türkiye de çok yok, popüler tekno youtube kanallarında ben çok kez F/P adı altında sistemlerde kullanıldığını gördüm.
4-Ayrıyetten killer versus v3.5 olarak değil de Teknobiyotik ve İtopya olarak karşılaştırırsak, TB'in Tuzlu mevkiinde bulunan depolarını bir kez ziyaret etmiştim güleryüzlü ve işini düzgün yapan bir firma. Ve sistemlerin herkesin slak diye 3k-4k olarak alamıcagını varsayarsak taksit konusunda itopya normal parakende fiyatın 900-1000 TL fazlasına taksit yapiyor ancak TB'de baktıgım kadarıyla bu vade farkı fiyatları sadece 350-400 arasında. Bana göre TB>İtopya, bunların hepsi öznel fikirlerim.

V3.5 Öne çıktığı konular;

1-TB'a göre daha tanınmış bir adamın İtopya adı altında sattığı ürün.
2-Kullandığı bileşenler daha kaliteli. Corsair Delta Kasası RGB ve hoş bir kasa gerçekten.
3-F/P olarak yine çok beğendiğim sistem zaten ilk yayınlandığında İtopya'ya girilemez olmuştu.
4-Özelleştirebilmesi(Marka olarak) daha kullanışlı bir sistem.
5-Performans olarak değil ancak bileşen kalitesi bakımından daha uzun ömürlü gibi duruyor.

Benim görüşlerim bu kadar çok fazla konu açıldı hakkında belki arkadaşlara yön göstermiş oluruz. İyi Forumlar/

1- V3.5 Killer kullanılan markaların hepsi bilindik ama Türkiye çok duyulmamış markalar. (Asrock, Sapphire, Highpower, Aerocool)

2- Kasa olarak bende beğenmiyor 30 TL verip Dark N10 Pro almak daha iyi olabilir.

3- Hepsi de çok uzun ömürlü markalar alıştırmışlar Asus, MSI diye biraz araştırsanız görürsünüz.

4- SSD Adata olmasa daha iyi olabilirdi.

Fazla söze gerek yok adının hakkını veriyor V3.5 Killer gidipte YouTube işine bakan ergen kafalı adam yüzünden almamazlık yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- V3.5 Killer kullanılan markaların hepsi bilindik ama Türkiye çok duyulmamış markalar. (Asrock, Sapphire, Highpower, Aerocool)

2- Kasa olarak bende beğenmiyor 30 TL verip Dark N10 Pro almak daha iyi olabilir.

3- Hepsi de çok uzun ömürlü markalar alıştırmışlar Asus, MSI diye biraz araştırsanız görürsünüz.

4- SSD Adata olmasa daha iyi olabilirdi.

Fazla söze gerek yok adının hakkını veriyor V3.5 Killer gidipte YouTube işine bakan ergen kafalı adam yüzünden almamazlık yapmayın.
Fiyat olarak düşünüldüğünde bence de, ama algı çok önemli ülkemizde bu sekilde işliyor malesef. AsRock'ı kötüleyip ille de ASUS diyenler AsRock'ın üreticisinin ASUS olduğunu bilmiyorlar mesela. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı