Teknobiyotik X1.5 alınır mı?

Sistem toplayacaktım ve teknobiyotiğin tam da istediğim özellikleri verdiği gördüm sizce bu alınır mı?

Ana kartı ASRock B450 PRO4, ekran kartını 2060 Super, işlemciyi 3600X olarak ve güç kaynağını High Power 750W +80 Gold olarak değiştireceğim

Endişelerim ASRock ana kartlarını daha önce hiç duymadım sağlam mıdır 3 yıla yakın dayanır mı? İkinci olarak ise High power PSU'lar güvenilir mi çok ısınır mı, elektrik git gellerinde, aşırı voltajlarda sistemimi korur mu?

Sizce bu fiyata bu sistem alınır mı?

Asrock Anakartlarda bir sıkıntı yok da 2070 Super alabilecekken neden 2060 Super'e indiriyosunuz? Render falan almayacaksanız o kadar abartmanıza gerek yok işlemci tarafında.

Sistem toplayacaktım ve teknobiyotiğin tam da istediğim özellikleri verdiği gördüm sizce bu alınır mı?

Ana kartı ASRock B450 PRO4, ekran kartını 2060 Super, işlemciyi 3600X olarak ve güç kaynağını High Power 750W +80 Gold olarak değiştireceğim

Endişelerim ASRock ana kartlarını daha önce hiç duymadım sağlam mıdır 3 yıla yakın dayanır mı? İkinci olarak ise High Power PSU'lar güvenilir mi çok ısınır mı, elektrik git gellerinde, aşırı voltajlarda sistemimi korur mu?

Sizce bu fiyata bu sistem alınır mı?

ASRock ve High Power çok kaliteli markalardır, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

ASRock ve High Power çok kaliteli markalardır, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Supports Triple Monitor
- Supports HDMI with max. resolution up to 4K x 2K (4096x2160) @ 24Hz / (3840x2160) @ 30Hz
- Supports DisplayPort 1.2 with max. resolution up to 4K x 2K (4096x2160) @ 60Hz
- Supports D-Sub with max. resolution up to 1920x1200 @ 60Hz
- Supports Auto Lip Sync, Deep Color (12bpc), xvYCC and HBR (High Bit Rate Audio) with HDMI Port (Compliant HDMI monitor is required)

kendi sitesinde böyle bir şey yazıyor yani ben 1080p monitörde en fazla 60hz mi oynayabileceğim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı