Teknobiyotik'e2.5 XT sistem alınır mı?

mehmettafo

Hectopat
Ssd ve ram markası pek bilindik değil sanırım onlar değişebilir. Geri kalan parçalar fena değil gibi fakat fiyat konusunda piyasayı takip etmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Ryzen 5 1600'lü, 5500XT'li sistemler ne ara bu kadar pahalı oldu ya.

Kasa ve güç kaynağı iyi değil kanka. Onları değiştir açıkcası RAM'ler hakkında pek bir fikrim yok ama ümit vermiyor.
Kasa konusunda bir şey diyemem fakat güç kaynağı iyi. 2 farklı High Power psu kullandım evimin orda elektrik durmadan kesilmesine rağmen hala sapa sağlam çalışıyor tek kötü yanı fanının biraz fazla toz çekmesi.

Kasa konusunda bir şey diyemem fakat güç kaynağı iyi. 2 farklı High Power PSU kullandım evimin orada elektrik durmadan kesilmesine rağmen hala sapa sağlam çalışıyor tek kötü yanı fanının biraz fazla toz çekmesi.

Güç kaynağını Dark sandım. High Power fena olmayan bir marka haklısınız fakat ufak bir fiyat farkıyla Corsair Spec Delta RGB 550Watt alınabilir. Hem güç kaynağı hem de kasa çok daha iyi olur.

Ben acelen yoksa Cuma günü yakın olduğu için incehesap gaming gecesini beklemeni öneririm. Bazen güzel sistemler çok güzel indirime giriyor.

Geri
Yukarı