Teknobiyotik'in Technopat Oyun Bilgisayarı Ürünü

Türkiye'ye dönünce yeni sistemimi hazırlayacağım bakalım. İnşallah işlemciyi yakmam oc denemeleri yaparken. [emoji23][emoji23][emoji23] Başarılı olursam bilgileri paylaşırım. Ama her işlemci aynı verimi vermiyor herkesin kendi işlemcisini deneyerek iyi frekansı kendi bulması daha sağlıklı.
Döndüğünde haber ver, hem senin sisteme de bakarız.

Bu arada kaliteli psu istiyorsan benim tavsiyem Evga. Şahsen ben asla Supernova serisinden şaşmam.
Amacımız uygun ve kaliteli ürün tabiki verdiğin paraya değiyor elektrik faturasına direk etki ediyor.

Fatura sıkıntı değil de, sistemi pek kullanmayacağım zaten. OC yapıp o şekilde satmayı düşünüyorum. Babam araba almayı planlıyor peşinat yapacağız o parayı. Belki 1-2 hafta oynarım satarım sonra.

Fatura sıkıntı değil de, sistemi pek kullanmayacağım zaten. OC yapıp o şekilde satmayı düşünüyorum. Babam araba almayı planlıyor peşinat yapacağız o parayı. Belki 1-2 hafta oynarım satarım sonra.

Asus GTX 1060 Strix Almak
Şu konuya bir baştan sona bakabilir misin?

Konu biraz dağılıyor ama PSU için şu listeye bakmanızı öneririm detaylı ve sağlam gözüküyor.

PSU tier list 2.0

Listede bulabildiğim en iyi f/p ürünü 2. kalite Seasonic S12II 80+ 620W tavsiye ederim.

Seasonic S12II 80+ Plus Bronze 620W (SEA-S12II-620) Aktif PFC Güç Kaynağı
Tavsiyeleriniz için teşekkürler, tavsiyelerinizi değerlendireceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı