Teknobiyotik'ten 5 ay önce alinan ürün iade edilebilir mi?

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Teknobiyotik'ten 5ay once laptop çantasi almiştim fakat hiç kullanmak nasip olmadi. Laptopum artik olmadigi için cantayla da işim yok ve haliyle iade etmek istiyorum. Çantanin hiçbir etiketini ve yazisini sokmedim ilk aldigim gibi duruyor. Bunu iade etme hakkim var mi?

Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmak şartı ile 14 gün içerisinde teknobiyotik.com'un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Merhaba. Teknobiyotik'ten 5ay once laptop çantasi almiştim fakat hiç kullanmak nasip olmadi. Laptopum artik olmadigi için cantayla da işim yok ve haliyle iade etmek istiyorum. Çantanin hiçbir etiketini ve yazisini sokmedim ilk aldigim gibi duruyor. Bunu iade etme hakkim var mi?
Hayır böyle bir hakkınız yok. Bu hak, kanun koyucu tarafından 14 Gün olarak belirlenmiştir. Ancak satıcı veya platformlar bu süreyi arttırabilir, azaltamazlar.

Hayır böyle bir hakkınız yok. Bu hak, kanun koyucu tarafından 14 gün olarak belirlenmiştir. Ancak satıcı veya platformlar bu süreyi arttırabilir, azaltamazlar.

Amazon çoğu ürününde kendi inisiyatifi ile 30 güne çıkartıyor.

Hayır ama ikinci el sitelerinde satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı