Teknobiyotik'ten aldığım Ryzen 7 2700X'in dışındaki koruma açılmış

Alıcının ürünü satın aldığı 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı var
Haklarının olduğunu ben de biliyorum arkadaşım. Benim anlatmak istediğim firmanın sıkıntı çıkarması. Dilerim ürünü alan arkadaş bu konuda sorun yaşamadan iade etmek isterse talebini probleme mahal vermeden çözebilir demek istedim. Firma sıkıntı çıkarabilir, hakkı olmamasına rağmen iadeyi kabul etmeyebilir, arkadaş olayı hukuki boyutlara taşıyabilir, doğal olarak 14 gün süre o zaman çoktan geçmiş olur. Haliyle arkadaş da parasını ödediği bir ürünü öyle veya böyle kullanır ama geç kullanır.

Müşteri hizmetlerinden dönüş beklemeden 14 gün içinde iade edin. Büyük ihtimal başkasının iade ettiği mal
Adamın kafasını karıştırmayın. Islemci tray yani sadece işlemci ama adamlar kutu içerisine koymuş. Hadi onu geç yanlış okumadıysam soğutucu bile vermiş. Pinler zarar görmesin diye korumaya almışlar bence arayıp teşekkür etmeniz lazım.

Adamın kafasını karıştırmayın. Islemci tray yani sadece işlemci ama adamlar kutu içerisine koymuş. Hadi onu geç yanlış okumadıysam soğutucu bile vermiş. Pinler zarar görmesin diye korumaya almışlar bence arayıp teşekkür etmeniz lazım.
Evet soğutucu ayrı kutuda işlemci de plastik koruma içinde geldi zaten kutusuz yazmasının olayı budur ama o koruma kapağının daha önce açılmış gibi görünüyor olması ve yanlış sticker bulunması şüphelendirdi beni yoksa soğutucuyu kontrol ettim gayet temiz bir sorun gözükmüyor, yarın kendileriyle konuşurken daha net anlarım zaten olayı, buraya da güncelleme geçerim bilgilenmeniz adına.

Evet soğutucu ayrı kutuda işlemci de plastik koruma içinde geldi zaten kutusuz yazmasının olayı budur ama o koruma kapağının daha önce açılmış gibi görünüyor olması ve yanlış sticker bulunması şüphelendirdi beni yoksa soğutucuyu kontrol ettim gayet temiz bir sorun gözükmüyor, yarın kendileriyle konuşurken daha net anlarım zaten olayı, buraya da güncelleme geçerim bilgilenmeniz adına.
Sticker şöyle anlatiyim. Daha önce bir müşteriye PC toplanmışlardır APU, o stickeri yapistirmamislardir. Size de işlemciyi yollarken çıplak yollayamayacaklarindan böyle bir şey yapmışlar. Güle güle kullanın.

Son düzenleme:
Sticker şöyle anlatiyim. Daha önce bir müşteriye PC toplanmışlardır APU bu o stickeri yapistirmamislardir. Size de işlemciyi yollarken çıplak yollayamayacaklarindan böyle bir şey yapmışlar. Güle güle kullanın.
Mantıklı, ama ellerinde hiç mi Ryzen işlemci için sticker yokmuş merak ettim 😄, ürün iade ürünü vs. değilse zaten sorun yok benim için.

Mantıklı, ama ellerinde hiç mi Ryzen işlemci için sticker yokmuş merak ettim 😄, ürün iade ürünü vs. değilse zaten sorun yok benim için.
Tray işlemciler ucuz olduğu için bu neden ucuz neden böyle demeden satın almışsınız, ürün iade değildir, taş gibi işlemci güle güle kullanın.

Tray işlemciler ucuz olduğu için bu neden ucuz neden böyle demeden satın almışsınız, ürün iade değildir, taş gibi işlemci güle güle kullanın.
Bu devirde parayı verimli kullanmak önemli, evet ucuz olması işime geldi yani neden daha pahalıya alayım ki? :) İyi dilekleriniz için de teşekkürler.
Hayır değildir. Tray işlemciler zaten MOD. arkadaşın attığı gibi toplu halde alınıyor. Dediğim gibi güle güle kullanın.
Size de teşekkür ederim, yine de moderatörlerden ricam konuyu kilitlemeyin, yarın Teknobiyotikten bir yanıt alayım ona göre konu bir sonuca bağlanacak zaten.
1574162157641.png

Zaten dün akşam yazmıştım az önce döndüler, cevap bu şekilde. Konu kilitlenebilir, teşekkürler :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı