Teknobiyotik'ten alınan PC sorunları

beratsvly

Decapat
Daha fazla  
3 Ay önce MK2 sistemini aldım. Kasayı kurdum. Kasanın fan kontrol paneli bozuk çıktı. Gönderdim eyvallah olur dedim. Geldi kasa yapılıp 1-2 ay geçti, ekranda titremeler; PC kendini kapatıyor. Bazen kasaya en ufak dokunuşta kapanıyor falan. Şimdi yine garantisi var diye götüreceğim ama aldırmayın almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Ay önce MK2 sistemini aldım. Kasayı kurdum. Kasanın fan kontrol paneli bozuk çıktı. Gönderdim eyvallah olur dedim. Geldi kasa yapılıp 1-2 ay geçti, ekranda titremeler; PC kendini kapatıyor. Bazen kasaya en ufak dokunuşta kapanıyor falan. Şimdi yine garantisi var diye götüreceğim ama aldırmayın almayın.
Teknobiyotik üzerinden hazır sistem alınmaz.

Neden ki? sistem güzel beğendim o zamanlar çok bilgim yoktu ama günümüzün oyunları açıyor yüksek ayarda, Ultra ayarda.

Sistem özellikleriniz nelerdir? Ben de bu sistemi aldım:
  • ASRock RX 560 Phantom Gaming 2 GB 128 Bit GDDR5.
  • Ryzen 5 1400 3.2 GHz.
  • ASRock A320M-HDVR4.
  • WD Green SATA 3.0 240 GB SSD.
  • Dark X-Force ARGB kasa.
  • Aerocool 400W VX Plus.
  • MSI GK 30 combo.
  • LG 22MK400H-B 21.5 75 Hz 1ms.

Hiçbir sorun olmadı 8 aydır.

Genel olarak hazır sistem alınmaz. Parçaları tek tek aratınca gerçekten daha uyguna topluyorsun en azından montajını sen yapıyorsun bir sorun yaşadığında da sorun yaşadığın parçayı gönderiyorsun sadece.

High Power 500W.
O zamanlar çok bilgim yoktu kuzenim oradan almıştı o tavsiye etmişti ama baktım parça fiyatlarına, 100TL falan fark vardı.
Bütün her şey güncel PC'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı