Teknobiyotik'ten fan alınır mı?

Kimin fanı ona göre alın.(!)
Alabilirsiniz içiniz rahat olsun.
Arcitc marka bir fan alacağım.
Kendilerinden farklı ürünler aldım ve sorun yaşamadım ama olası iade-garanti durumlarında sıkıntı yaşayanlara denk geldim.

İsterseniz alışveriş sonrası onay süreci için aynı firmanın Gittigidiyor, N11 kanallarını kullanın.
Diğer sitelerinde aynı fiyatlar yok ki kendi sitelerinde 130 Lira diğerlerinde 144 anlamadım.

@denizkynkk

Fiyat farkı olması doğal. Sonuçta bu kanallar üzerinden satış yaptıklarında bir kesinti durumu oluyor. Haliyle fiyatlara yansıtıyorlar. Ülkemizde Arctic ürünlerinin "resmi" satıcısı diyebiliriz ve kafanızda soru işaretleri varsa bir miktar fazla ödeme yaparak 3 günlük onay süreci dahilinde ürünü deneyerek alışverişi sonlandırırsınız.

Teknobiyotik'ten Akasa fan çoklayıcı satın almıştım yaklaşık 3-4 hafta önce, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yolladılar.

Kaç tane fan alıcaksınız ?
2 Adet 140mm fan yuvası var boş da ama ben bi tane 140mm alacağım şuanlık.
@denizkynkk

Fiyat farkı olması doğal. Sonuçta bu kanallar üzerinden satış yaptıklarında bir kesinti durumu oluyor. Haliyle fiyatlara yansıtıyorlar. Ülkemizde Arctic ürünlerinin "resmi" satıcısı diyebiliriz ve kafanızda soru işaretleri varsa bir miktar fazla ödeme yaparak 3 günlük onay süreci dahilinde ürünü deneyerek alışverişi sonlandırırsınız.
Zaten bulabildiğim en ucuzu almak zorundayım durumlardan dolayı bilmiyorum ama düşüneceğim.

Alma kullanılmış gönderirler paranı çöpe atma geri alamazsın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210113-014748_Photos.jpg
    Screenshot_20210113-014748_Photos.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı