Teknobiyotik'ten PC alınır mı?

Tek derdin 16 GB USB bellek ise ben sana göndereyim. Diğerlerine hiç bakmadan direkt buna cevap vermişsin. Sana kazıklanmak müstahak.

Saygı önemli biraz ama neyse ben Teknobiyotik güvenli midir diye konu açtım, kazıklanma mevzusu çıktı. Bazıları yardım etmeye çalışıyor ama senin gibi buraya gelip bir şey demeden sana kazıklanmak müstahak demeye kalkışamazsın.

Teknobiyotik üzerinden alışveriş yaptım. Problemsiz olarak yaklaşık 2 yıldır sistemi kullanıyorum. Birkaç küçük problem oldu müşteri hizmetleriyle yazışarak hallettik,bir problem çıkmadı. Ancak son zamanlarda girip baktığımda politikaları biraz değişmiş olarak gelmeye başladı. Ben toplama bir sistem alacak zaman senin kalitesi düşük olan klavye ve mouseni almak zorunda değilim. Belki klavye ve mouseye bilgisayarı alacakken bile sahip olabilirim. Dolandırıcılık mevzusunda gelince her sitenin problemleri var. Her site ile problem yaşayan insanlar var. Bu durumlarda site veya kişiden kaynaklı olabilir. Ama sen bir problem yaşadın diye gelip dolandırıcı demek doğru olmaz. Sonuç olarak teknobiyotikten bilgisayar alınabilir.

Evet güvenilir. Mart ayında 1650 Super'li sistem aldık sorunsuz bir şekilde geldi kutuları ile gönderiyorlar. Bugünde GTX 750 Ti'li bir sistem aldık o da aynı şekilde sorunsuz geldi. Kablolama çok temiz. Düşünmeden alabilirsiniz.

Saygı önemli biraz ama neyse ben Teknobiyotik güvenli midir diye konu açtım, kazıklanma mevzusu çıktı. Bazıları yardım etmeye çalışıyor ama senin gibi buraya gelip bir şey demeden sana kazıklanmak müstahak demeye kalkışamazsın.
Tamam hocam, sipariş verdiğiniz ürünü gönderiyorlar. Başka sorunuz yoksa kitleyin ve size önerim "Bu bilgisayar alınır mı ?" diye konu açın

Ben Bluetooth adaptör almıştım driver vermediler CD yollamışlar sanki bu devirde CD kaldı kendilerine yazıyorum link vermediler 5 saat sonunda yabancı sitenin birinde en ücra köşede buldum driver i :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı