Teknobiyotik'ten sistem toplanır mı?

Alınır alınmasına da sistem toplama yapan siteler düpedüz kazık fiyat sunuyorlar.
Evet şimdi baktım bayağı pahalı vatan bilgisayardan alacağım fakat orda da web özel fiyat diyor anlamadım mağazadan alınca daha mı fazla bilmiyorum kargo falan uğraşmak istemiyorum

Bütçe belirtin diğer sitelerde çok daha iyi sistemler vardır.
Bütçe çok yok hocam yavaş yavaş topluyorum işlemciden başlayarak vatandan r5 5500 alacağım ilk daha sonra psu ssd öyle alacam işte sırayla önerdiğiniz ürünler varsa

Toplanır, sıkıntı olmaz, güvenilir firma. Yurt dışından kendi getirdiği ürünlerde var.
Şimdi bakımda bu siteler vatan computer dan daha pahalı :D

Evet şimdi baktım bayağı pahalı vatan bilgisayardan alacağım fakat orda da web özel fiyat diyor anlamadım mağazadan alınca daha mı fazla bilmiyorum kargo falan uğraşmak istemiyorum

Bütçe çok yok hocam yavaş yavaş topluyorum işlemciden başlayarak vatandan r5 5500 alacağım ilk daha sonra psu ssd öyle alacam işte sırayla önerdiğiniz ürünler varsa

Şimdi bakımda bu siteler vatan computer dan daha pahalı :D
Parçaları ayrı ayrı alırsan daha pahalıya gelir paranı biriktir direkt hazır sistem al. Tek tek toplamak mantıklı değil.

Ufak tefek şeyler aldım sorunsuz ve hızlı geldi. Fakat bazı şeylerin fiyatı piyasanın üzerinde dikkat etmek lazım.

Geri
Yukarı