Teknofest 2023 İstanbul Ziyaretim

Benim çekmeye fırsatım olmadı. Mümkünse yükleyebilir misiniz? Başka bir kaynak ile upload edebilirsiniz. Size kalmış tabi.
Videolardan 2 tane ekran alındısı.
Videoları da şimdi olmaz ama yarın falan size atmaya çalışırım.

01.png
02.png

Dün yani 29 Nisan 2023 tarihinde ziyarete gittim. Yalnız söylemeliyim hafta sonu olmasından dolayı aşırı kalabalıktı. Yiyecek alabilmek için bile 1 saat kuyrukta bekledim. Ama yine de değdi.
İmkanı olanlar varsa 01 Mayıs 2023 son günü, ziyaret edebilirseniz gidin.

Çektiğim fotoğrafları aşağıya bırakıyorum.

Pazar günü de ben oradaydım. Sanırsam aynı gün futbol maçı da vardı. Aşırı bir kalabalık vardı İstanbul'da. TEKNOFEST'e ilk başlarında girdik ona rağmen tuvalette 30 dakikaya yakın sıra bekledik. Öğlden sonra çıktığımızda kilometrelerce teknfeste girmeye çalışan arabaların oluşturduğu trafik vardı. Normalde daha uzun durmayı planlıyorduk fakat kalabalıktan İstanbul içinde araba ile hareket edemediğimiz için Ankara'ya 5 6 saat erken döndük :D. Ama değdi mi diye sorarsanız, değdi.

@Heronry İstanbul'da hayat böyle maalesef.
Kalabalık, kalabalık, kalabalık.
Bayramın 2. günü Eminönü e gitme hatası yaptım ezilme tehlikesi atlattım.

Benim çekmeye fırsatım olmadı. Mümkünse yükleyebilir misiniz? Başka bir kaynak ile upload edebilirsiniz. Size kalmış tabi.
Hocam en güzel olan bir videoyu Upload yaptım ancak burada link paylaşılamıyor, yasak kelime geçtiği için hata veriyor. Mail adresi verirsen linki oraya atıyım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı