TEKNOFEST'e gidecek misiniz?

Bütün planlarımı yapmıştım ama ne yazık ki evdeki hesap çarşıya uymadı, çok daha acil bir işim çıktı İstanbul'a geçtim.

Gittim hatta yeni geldim şuan Teknofest'ten. Gayet güzel bir program fakat o programdaki yürüme mesafesi ve festivale ulaşım zulüm gibi cidden. Öğrencilere ve çocuklara yemek fişi veriyorlardı galiba dilediğiniz yemeyi indirimli ya da ücretsiz yiyorsunuz girişte ve birçok yerde ücretsiz su dağıtımı var. SoloTürk ekibi zaten en muhteşem şeydi. Çoğu özel savunma sanayi firması, devletin ürettiği savunma araçları vs. derken hiç sıkılmıyorsunuz zaten. Özel sanayi ile ilgisi olmayan birçok markada mevcuttu etkinlikte, xDrive, Defacto vs. mağazalar gençlerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştı. Oyun programlama ile ilgili alanlar, tarım teknolojileri, uzay teknolojileri, Beyaz şapkalı hackerlar, oyun programlama eğitimi, uçak ve araba simülatörü, elektrikli ve güneş paneliyle çalışan araçlar, özel yapım formula araçları falan en ilgi çekici şeylerdi bence. Gitmeye değer fakat gidecekseniz büyük bir yorgunlukla eve döneceğinizde aklınızda bulunsun çünkü yürüme mesafesi aşırı uzun ve Ankara'nın nerdeyse yarısı şuan Teknofest'te.

Gittim hatta yeni geldim şu an TEKNOFEST'ten. Gayet güzel bir program fakat o programdaki yürüme mesafesi ve festivale ulaşım zulüm gibi cidden. Öğrencilere ve çocuklara yemek fişi veriyorlardı galiba dilediğiniz yemeyi indirimli ya da ücretsiz yiyorsunuz girişte ve birçok yerde ücretsiz su dağıtımı var. SoloTürk ekibi zaten en muhteşem şeydi. Çoğu özel savunma sanayi firması, devletin ürettiği savunma araçları vs. derken hiç sıkılmıyorsunuz zaten. Özel sanayi ile ilgisi olmayan birçok markada mevcuttu etkinlikte, xDrive, DeFacto vs. mağazalar gençlerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştı. Oyun programlama ile ilgili alanlar, tarım teknolojileri, uzay teknolojileri, Beyaz şapkalı hackerlar, oyun programlama eğitimi, uçak ve araba Simulator'ü, elektrikli ve güneş paneliyle çalışan araçlar, özel yapım Formula araçları falan en ilgi çekici şeylerdi bence. Gitmeye değer fakat gidecekseniz büyük bir yorgunlukla eve döneceğinizde aklınızda bulunsun çünkü yürüme mesafesi aşırı uzun ve Ankara'nın neredeyse yarısı şu an TEKNOFEST'te.

30 Ağustos gittim evet sıcakta yürümek eziyet her şeyin fotoğrafı aldım.

Birde baya uzun yapmışlar arabalar vardı giden ama sadece üyelere özelsanırım.

Geri
Yukarı