Teknofix kurulumda yardımcı olur mu?

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Merhaba herkese iyi forumlar dilerim.
Daireme internet bağlattırmak istedim ve yolumu TurkNet ile buldum fakat 1 haftadır kurulum yapılmıyor ve bizi aramamalarına rağmen kurulum ekibi sizi aradı ancak ulaşamadı gibi bir iddiada bulunuyorlar. Öte yandan teknofix diye bir şirket bana TurkNet kurulum işlemi için aşağıdaki linke tıklayın diye bir mesaj gönderiyor. TurkNet bunu çözemeyecek gibi, sizce teknofix ile çözülür mü durum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese iyi forumlar dilerim.
Daireme internet bağlattırmak istedim ve yolumu TurkNet ile buldum fakat 1 haftadır kurulum yapılmıyor ve bizi aramamalarına rağmen kurulum ekibi sizi aradı ancak ulaşamadı gibi bir iddiada bulunuyorlar. Öte yandan teknofix diye bir şirket bana TurkNet kurulum işlemi için aşağıdaki linke tıklayın diye bir mesaj gönderiyor. TurkNet bunu çözemeyecek gibi, sizce teknofix ile çözülür mü durum?

Sözde bugün geleceklerdi. Tüm günü evde geçirmeme rağmen gelmeyip beni de rezil duruma düşürdüler. Hafta sonumun yarısı gitti şimdiden. Siz halledebildiniz mi sonradan? Ben ne Vodafone ne de teknofix müşteri temsilcisine bağlanabiliyorum yalnızca müzik çalıp duruyor saatlerce.

Sözde bugün geleceklerdi. Tüm günü evde geçirmeme rağmen gelmeyip beni de rezil duruma düşürdüler. Hafta sonumun yarısı gitti şimdiden. Siz halledebildiniz mi sonradan? Ben ne Vodafone ne de teknofix müşteri temsilcisine bağlanabiliyorum yalnızca müzik çalıp duruyor saatlerce.

Bana da oldu aynısı tam 1.5 ay bekledim zorla getirdim eve müşteri hakem heyetine başvurun gelmezlerse anında geliyorlar.(Başka dilden anlamıyorlar.)

Bana da oldu aynısı tam 1.5 ay bekledim zorla getirdim eve müşteri hakem heyetine başvurun gelmezlerse anında geliyorlar.(başka dilden anlamıyorlar.)

Teşekkür ederim. Az önce Vodafone müşteri temsilcisi beni arayıp yarın geleceklerini söylediler. Bende yarında gelmezse abonelikten vazgeçeceğimi söyledim. Sonuçta sözleşme yok.

Doğrusunu yapmışsınız ama gelmezlerse şaşırmayın.

Dün aradıklarında kaza yaptığımız için gelemedik yarın sabah erkenden geleceğiz demişlerdi. Bulunduğumuz yerde trafiğe takılmak mümkün olmadığı için mecburen yalanı biri tık yükselttiler yani. Neyse bu günde gelmediler. Tüm günü evde geçirdim ve bunların hiçbirine ulaşamadım. Bende azönce Vodafone'u arayıp abonelikten vazgeçtiğimi söyledim. Söz sözdür. 12 Mbps hızlı yerel firma ile anlaşırız en azından bir sorun oldu mu gelip ilgileniyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı