Teknoloji devleri düşüş mü yaşıyor?

Makaleler
44
Benim açtığım haberler vardı, ceza yedikleri konusunda haber paylaştım. İşçileri yavaş yavaş çıkarıyor teknoloji devleri. Bunun sonu ne olacak?

Hatta Google robotları bile işten çıkarmış. Ne alakaysa...

Yerini yeni şirketler mi alacak? Peki onca verimiz ne olacak?

Konu hakkında çok bilgi sahibi değilim fakat Trump, Biden seçilirse şirketlerin düşeceğini söylemişti.

Aha buldum videoyu, Trump bir kez daha haklı çıktı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Büyük oyun firmalarıda bir sürü oyun projelerini ya erteliyor yada iptal ediyor. Playstation TR'den çekiliyor gibi haberlerden sonra evet bir dönem yakaladıkları hızı büyüme yerini gerilemeye bırakıyor.

Büyük oyun firmalarıda bir sürü oyun projelerini ya erteliyor yada iptal ediyor. Playstation TR'den çekiliyor gibi haberlerden sonra evet bir dönem yakaladıkları hızı büyüme yerini gerilemeye bırakıyor.
3 trilyon doları ilk geçen şirket Apple idi. Şu anda 2 trilyon dolar altında diye bir haber var.

Büyük çapta değil. Standart düşüşler ve yükselişler ekonominin bir parçası. Durum şirketlerden ziyade bu şirketlerde çalışan veya çalışmak isteyenler için saha kötü. Şirketler paraları olmadığı için ya da kötü durumda olduklarından eleman işten çıkarmıyor, verimlilik için çıkarıyorlar.

Geri
Yukarı