Teknoloji devlerine girmek zor mu?

Makaleler
44
Apple, Microsoft, Google, meta vb. teknoloji devlerine işe nasıl giriliyor? Çok mu zor? Bazıları değişik değişik sorular soruyor diyorlar. Şahsen ben buna inanmıyorum. Saçma sapan sorular yerine değil de; neler yapabileceğine bakarlar diye düşünüyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Apple, Microsoft, Google, meta vb. teknoloji devlerine işe nasıl giriliyor? Çok mu zor? Bazıları değişik değişik sorular soruyor diyorlar. Şahsen ben buna inanmıyorum. Saçma sapan sorular yerine değil de; neler yapabileceğine bakarlar diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normale göre zor ama çok abartıldığı gibi değil ancak dünyanın en becerikli insanlarının girdiği yerler değil.(girenlerden öğrendim). YouTube'a bakarsan yabancı kanallarda bunu görürsün. Tabii ki de kimse saçma işe yaramayacak şeyler sormuyor.
Mesela şu videoya bak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı