Teknoloji Kanalında Abone Düşüklüğü

suhakazan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce Recep Baltaş'ın açtığım bir konuya yazdığı tavsiyelerle bir youtube kanalı açtım. 1 ay gibi bir sürede 1100 izlenmeyi geçtim. Gizza'ya başvurdum fakat bana abone sayımın yetersiz olduğu söylendi. Bu süre içerisinde 12 abone geldi. Bu sayıyı arttırmanın yolları nelerdir?

Merhaba. Benim de bir YouTube kanalım var ve Nasıl yapılır? gibi rehber videoları çekiyorum. Abone sayım 54. YouTube'ye katılma tarihim 2013. Abone arttırmak için diğer arkadaşların dediği gibi içerik oluşturman lazım. Kanalına günlük veya 2 günde bir video yüklemen lazım.

İnceleme Merkezi. Lütfen kimse burada prim yaptığımı düşünmesin. Arkadaş sorduğu için yazdım.
Videolara insan çekmek için kapak resmi çok önemli. Kapak resimleriniz güzel ama LG V20 özellikleri ve bilgisayar toplama videolarına da güzel kapak resimleri ekleyin. Onun dışında bazı videolarda cızırtı gibi bir ses var ve bazılarının görüntü kalitesi düşük. Bu sorunları da çözdükten sonra beklemeniz lazım. Videolarınızın ve kanalınızın diğer videoların ve kanalların yanında gözükmesi için uzun bir süre (aylarca) düzenli video atmanız gerekiyor. Yani en az 4-5 ay düzenli video atın ondan sonra videolarınız daha çok kişiye ulaşacaktır. Birden 2 video atıp 2 hafta video atmamak yerine videoları stok yapıp haftada 1, 5 günde 1 vb. atabilirsiniz. Düzenli olması önemli. Aklıma şuanlık başka bir şey gelmedi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı