Çözüldü Teknoloji tasarımdan 20 aldım belge alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
50 ve üstü alması lazım.
Siz liseden bahsediyorsunuz. İlköğretim kurumları yönetmeliğine göre bir dersten başarılı sayılabilmesi için 45 ortalama yetiyor. Türkçe için de bu ortalama 55. Dönem sonu ilgili dersinizin ortalaması 45 ve üzerinde olmalı. Türkçe için de 55.
Hayır. Tüm dersler.

Öyle bir şey yok.
Var
Herhangi bir dersin ortalaması 50 ve altı olursa belge alamazsın. Edebiyat dersinin ortalaması 50 ve altı olursa Edebiyat da olmak üzere ortalaması 50 ve altı olan derslerden sorumlu geçersin.
Arkadaş ilkokul yalnız, lise değil. Senin dediğin şey lise için geçerli. @GALAXY5788 konuya geri dönüşünü bekliyor olacağım.
Yanlış bilgi
Herhangi bir dersin ortalaması 50 ve altı olursa belge alamazsın. Edebiyat dersinin ortalaması 50 ve altı olursa Edebiyat da olmak üzere ortalaması 50 ve altı olan derslerden sorumlu geçersin.

Rahat teşekkür alacakken, matematik ve kimya yüzünden alamıyorum. Ortalaması 70 geçen adam illaki kalır bir dersten.

50 ve üstü alması lazım.
Siz liseden bahsediyorsunuz. İlköğretim kurumları yönetmeliğine göre bir dersten başarılı sayılabilmesi için 45 ortalama yetiyor. Türkçe için de bu ortalama 55. Dönem sonu ilgili dersinizin ortalaması 45 ve üzerinde olmalı. Türkçe için de 55.
Hayır. Tüm dersler.

Öyle bir şey yok.
Var
Arkadaş ilkokul yalnız, lise değil. Senin dediğin şey lise için geçerli. @GALAXY5788 konuya geri dönüşünü bekliyor olacağım.

Çözüm

Ortaokulum inşallah böyle olur teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…