Teknoloji ürünleri konusunda en iyi site hangisi?

Merhaba. Teknoloji ürünlerinin fiyatı, bol çeşitliliği, teslimat süresi konusunda en iyi Türk websitesi hangisidir?
Ben bütün sistemi trendyoldan topladım iade sıkıntısı falan olmuyor parçalar ups kargo ile izmirden İstanbul'a 1 gün bile sürmedi gelişi diğer siteler biraz gereksiz pahalı oluyor bütçe sorununuz varsa en ucuzladını almak icin Trendyol gibi siteler diyorum

Teknoloji konusunda genel olarak bilindik vatan, MediaMarkt ve Teknosa gelir.
Çeşitli ürünler konusunda hepsi iyi. Fakat en iyi site diye bir ayrım yapamayız, mesela siz kulaklık ve hoparlör alacaksınız, bir tanesi İtopya'da vardır diğeri İncehesap'ta. Ya da tüm teknoloji sitelerinde vardır ama İtopya'da en ucuzdur. Yani demek istediğim, bir siteye bağlı kalmayın. Vatan falan genelde çok kazık olabiliyor ama bazen de çok iyi kampanya yapıyor.
Ürüne göre çeşitli sitelere bakmanız gerekiyor. Kitapta pek bir bilgim yok ama alırken Amazon'da hep indirime rastlıyorum ve çeşitli kitaplar var. Ben genelde Amazon'u tercih ederim, ama dediğim gibi üründen ürüne değişir belki farklı yerde daha ucuz bulursunuz oradan alırsınız.

Geri
Yukarı