Teknolojigo sitesi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan login
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 179
  • Görüntüleme 23B
Yeğenim avukat. İş yoğunluğundan teknolojix a yapılan sönmez holding e ait yorumu bunlar için yapıldı gördüm. Öylesine girdim bu işe. Yoksa kesinlikle girilebilir değil benim için.

Ancak şimdi eğer bu iş sarpa sararsa, avukat yeğenle bu işin köküne ineceğiz. İş dolandırıcılık saffasına ulaşmasını bekliyorum.

Yok her sipariş sahibine, her iade hesaba geçerse, bu da demekki firma cidden az maliyet, güzel fiyatla iyi işler yapıyor demektir.

Yeğenim avukat. İş yoğunluğundan teknolojix a yapılan sönmez holding e ait yorumu bunlar için yapıldı gördüm. Öylesine girdim bu işe. Yoksa kesinlikle girilebilir değil benim için.

Ancak şimdi eğer bu iş sarpa sararsa, avukat yeğenle bu işin köküne ineceğiz. İş dolandırıcılık saffasına ulaşmasını bekliyorum.

Yok her sipariş sahibine, her iade hesaba geçerse, bu da demek ki firma cidden az maliyet, güzel fiyatla iyi işler yapıyor demektir.

Birkaç gün daha bekleyeceğiz artık. Urunu eline geçen arkadaşlar buradan yazarsa bizimde haberimiz olmuş olur. Sitede karvolanma süresi Max 7 gün yazdığı için biz de bunu kabul etmiş oluyoruz doğal olarak alışveriş yaparken. Beklemekten başka çare yok. Hepimizin moral bozuk maalesef. İnşallah düşündüğümüz gibi olmaz.

Yok her sipariş sahibine, her iade hesaba geçerse, bu da demekki firma cidden az maliyet, güzel fiyatla iyi işler yapıyor demektir.
Fatura gelir idaresin de görünmüyor. Gib den adina kesilmiş fatura gören yok gibi.
Birkaç gün daha bekleyeceğiz artık. Urunu eline geçen arkadaşlar buradan yazarsa bizimde haberimiz olmuş olur. Sitede karvolanma süresi Max 7 gün yazdığı için biz de bunu kabul etmiş oluyoruz doğal olarak alışveriş yaparken. Beklemekten başka çare yok. Hepimizin moral bozuk maalesef. İnşallah düşündüğümüz gibi olmaz.
7 iş günü kargo süresi 7 gün değil Cumartesi-pazar sayılmıyor

Fatura gelir idaresin de görünmüyor. Gibden adina kesilmiş fatura gören yok gibi.

7 iş günü kargo süresi 7 gün değil cumartesi-pazar sayılmıyor.

Benim fatura görünüyor. Bilgileri yüklerim birazdan.

Fatura gelir idaresin de görünmüyor. Gibden adina kesilmiş fatura gören yok gibi.

7 iş günü kargo süresi 7 gün değil cumartesi-pazar sayılmıyor.

Benim fatura görünüyor. Bilgileri yüklerim.

Bilgileri eksik yazınca sistem kayıt bulunmamaktadır uyarısı veriyor. Bilginize. Hatasız girmek gerekiyor.
Bu arada kargo mesajı saat 18:00'dan sonra tarafınıza SMS ve mail olarak yollanıyor dediler. En azından pazartesi 18:00'ı geçirmek gerekecek.

IMG-20210409-WA0000.jpg

Benim fatura görünüyor. Bilgileri yüklerim.

Bilgileri eksik yazınca sistem kayıt bulunmamaktadır uyarısı veriyor. Bilginize. Hatasız girmek gerekiyor.
Bu arada kargo mesajı saat 18:00'dan sonra tarafınıza SMS ve mail olarak yollanıyor dediler. En azından pazartesi 18:00'ı geçirmek gerekecek.

Eki Görüntüle 966402

Bakalım pazartesi ne olacak. Kargoya verilmez ise yayarız her yere. Gönderirler gibi geliyor bana.

Göndermezler kardeşim. Ben sana söyleyim bunlar öyle bir sistem kurmuş ki, paramızı kullanıyorlar görün bakın.
Almadım diyende yok ama, hepsi yeni almış. Pazartesi gönderilecek diyorlar. Sonuçta fatura da var Savcılık, BTK ve Maliye Bakanlığına şikayet etsek sanal dolandırıcılıktan hemen yakalanırlar. Bence gönderirler hemen kötü düşünmemek lazım.

Almadım diyende yok ama, hepsi yeni almış. Pazartesi gönderilecek diyorlar. Sonuçta fatura da var savcılık, BTK ve maliye bakanlığına şikayet etsek sanal dolandırıcılıktan hemen yakalanırlar. Bence gönderirler hemen kötü düşünmemek lazım.

Ben de öyle düşünüyorum. Gelir önümüzdeki hafta. Firma yeni olduğu için sistemi tam oturtamamis olabilirler. Gec olsun güç olmasın.

Tknolojigo.com'da Samsung A71 3200 TL civarı Note 10 Lite 3758 TL bu ürünlerin 2.el olabilir mi alişveriş yapan var mı?
Bende bu ürünü alacaktm diğer güvenilir sitelerde 4500₺ iken burada 3666₺ geliyor havale ile kargoya veriliş süreside 8 iş günü insanın içinde bi şüpe olmuyor değil açıksası. Alışveriş yapan var ise lütfen yazabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-10-15-43-03-07.png
    Screenshot_2021-04-10-15-43-03-07.png
    381,5 KB · Görüntüleme: 182
Bende bu ürünü alacaktm diğer güvenilir sitelerde 4500₺ iken burada 3666₺ geliyor havale ile kargoya veriliş süreside 8 iş günü insanın içinde bi şüpe olmuyor değil açıksası. Alışveriş yapan var ise lütfen yazabilir mi?
Bir süre bekleyin Hocam. Bu grupta satın almış, iptal etmiş epey insan var. Onların sonucunu bir görün derim. Ben de alalı bir hafta oldu. Pazartesi kargoya verileceğini söylediler.

Geri
Yukarı