Teknolojik (boş) alet kullanmayın

Dağın başında bana internet ve kaliteli bir bilgisayar versinler. Yemeğimi falan da versinler ömrümün sonuna kadar orada yaşarım. Roman tarzı kitap türleri sıkıcı geliyor. Şu ana kadar bana sıkıcı gelmeyen kitap türü nadir var örneğin Saftirik veya Canavar Peşinde serisi Bilgisayar ve internetsiz yaşam olmaz Tabii ki ne kadar kötü bir bilgisayarım olsa da yapacak bir şey yok. İnternete girmesi yeterli

İyi sistemim olsa 7/24 bilgisayarda bile oturabilirim
Kitap okuyorum aslında ama yine de oyun oynayıp kafa dağıtmak bana daha eğlenceli gelmekte.
Gerçi HD 7600M beni oyunlar açısından 2015'te uğurlasa da yine Youtube'a girip kafa dağıtıyorum.

Tabii ki teknoloji bağımlısı arkadaşlar maalesef çizgi filmden kopamayan çocuklar gibi teknolojiden kopamıyor bu devirde. Günlük yarım saat oynarsınız tamam ona birşey diyemem ancak okuldan eve geldikten sonra direk o düğmeye basıp uyuyana kadar kalkmayan insanlar tanıyorum. Lütfen her şeyi dozunda yapın.

Ne? O kitaplar 9-11 yaş serisi gerçekten kitap okumak boş şey değildir küçüklüğünüzde o alışkanlığı kazanmadığınız için saçma gelir.

Bilgisayarlarımı küçüklükten bu yana genelde orasını burasını kurcalamak, hakkında bilgi edinmek için kullanıyorum, en zevk aldığım şey de bu. Bilgisayar oyunlarını hala anlayabilmiş değilim, bana göre bir zaman kaybı. Bunları bana şuan bile kullanmakta olduğum çöp bilgisayarım öğretti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…