Teknolojinin Yararları ve Zararları ile ilgili Münazara

Sualp_07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 10.Sınıf öğrencisiyim ve bu pazartesi Teknolojinin Yaraları ve Zararları konusu altında münazara yapılacak. Bunu için sizden yardım istiyorum. Teknolojinin yararlarını veya zararlarını savunabilir misiniz?
Savunurken tezleri ile açıklar mısınız?

Öncelikle başarılar dilerim. Hangi tarafsınız ? Tezini savunur iken rahat bir şekilde konuş. Masada oturup kalma. Ayağa kalkıp dolaş. Kendinden emin ol. Ve tezi savunur iken sorgulama yaptır. Jüriye sorgulat. Karşı tarafa sorgulat. Onlara soru sor. Tabi bunları yapar iken saygı düzeyini asla düşürme.

Siz hangi taraftasınız?
Kura çekildi ancak 5 şube olduğu için
ve ben E şubesindeyim kurada bize yer verilmedi hangi tarafta olduğumuz belli değil

Öncelikle başarılar dilerim. Hangi tarafsınız ? Tezini savunur iken rahat bir şekilde konuş. Masada oturup kalma. Ayağa kalkıp dolaş. Kendinden emin ol. Ve tezi savunur iken sorgulama yaptır. Jüriye sorgulat. Karşı tarafa sorgulat. Onlara soru sor. Tabi bunları yapar iken saygı düzeyini asla düşürme.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim kurada hangi tarafta olduğumuz belli değil malesef

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı