Teknolojipazar vs. VatanBilgisayar

oguzhantukuc

Kilopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Merhaba. Yarın bu monitörü sipariş vereceğim. Vatan'dan almak istiyorum güvenli olsun diye ve taksit ile alacağım. Vatan'da 900 TL ve 5 taksit yapılıyor. Teknolojipazar adlı sitede 866 TL ve 6 taksit yapıyorlar. Sırf daha ucuz diye ve 1 ay fazla taksit yapıyorlar diye SAMSUNG 23.5" LC24F390FHMXUF GAMING FREESYNC 4MS /72 Hz CURVED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar bu site yerine, SAMSUNG 23,5 LC24F390FHMXUF 4Ms D-SUB,HDMI Curved Led Monitör Parlak Siyah CE241SAM054 LED SAMSUNG burdan alınır mı? Daha önce alışveriş yapan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce HDD ve Web Cam ürünleri almıştım bir problem yaşamadım. Garantiye gönderme gibi de bir problemim olmadı ürünler hala çalışıyor çünkü. :ROFL:
Güvenilir güzel bir site. Vatan bu siteden farklı pek birşey de yapmıyor bence. Aynı prosedürleri bu site de izliyor hem telefon hem de mail yolu ile hizmet veriyorlar 7/24. Müşteri destek hattını ararsan sana her konuda da yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Vatan bilgisayar güvenilir değil arkadaşlar. Hiç yaşanan sorunlara bakmıyorsunuz. İade bile almıyor. Ha ama pahalı bir şey alındığı zaman melek kesiliyorlar. Yok Vatan karta Özel şu fiyat felan diyorlar o da yalan.

Vatan bilgisayari ben de önermiyorum. Bir günlük monitörde ölü pixel çıktı. Garantiye gitti ve değişim onayı geldi. Ürünün aynısından başka şubede vardı sadece. Ürünün transfer işlemini başlattılar. Ertesi gün beni arayıp stoklarda bir sorun olduğunu söylediler. Tabi yersen. Büyük ihtimalle satıldı o ürün. Önermiyorum Vatan’ı.

İkisi de arada bir sorun çıkartan firmalar. Teknolojipazar'dan sipariş vereceksen söyle ilk önce stok sorgulaması yapsınlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı