Teknopanda karakız alınır mı?

Crucial BX500 SSD seçili ne Netac'ı? Ayrıca bu bütçeye High Power 600W Gold PSU, Zalman gigamax 650W 80+ gibi ürünler varken aigo tercih etmem. Düşük ve orta seviye için tamam, ama 10K bütçeli sistem için aigo tercih etmem.

Buyurun, toplayın o zaman. SSD'yi Netac aldığımdan öyle yazdım, eskiden öyle idi. Bu bütçeye göre en iyisi bu sistem, 2060 olan sistemler var bu fiyata.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 adet)
9989TL yapıyor. Bütçeyi biraz aşarak 240GB SSD koyabiliriz.

Buyurun, toplayın o zaman. SSD'yi Netac aldığımdan öyle yazdım, eskiden öyle idi. Bu bütçeye göre en iyisi bu sistem, 2060 olan sistemler var bu fiyata.
Buyrun, topladım. 9980 TL ediyor. Bütçe 200 TL aşılırsa 240 GB SSD'yi 480 GB yapabilir.

Buyurun, topladım. 9980 TL ediyor.

Elinize sağlık, 10400F koyabilirdiniz hocam. C.

Sistemin fiyatı an itibariyle 200₺ düştü. XPG S40G SSD ve kasa upgrade'i ile alınabilir durumda olduğunu düşünüyorum. Fakat kasa modeli için tavsiyelerinizi ve upgrade sonrası alınabilir olup olmadığını belirtir misiniz?

Sistemin fiyatı an itibariyle 200₺ düştü. XPG S40G SSD ve kasa upgrade'i ile alınabilir durumda olduğunu düşünüyorum. Fakat kasa modeli için tavsiyelerinizi ve upgrade sonrası alınabilir olup olmadığını belirtir misiniz?
aynen valla ben de bu işlerden çok anlamıyorum kasa veya ssd upgrade gerekir mi rica etsem öğrenince yazar mısın insta yavuz_kaymazz

Geri
Yukarı