Teknoqueen alınır mı?

Sistem çok güzel ama İtopya'nın ilgisizliğinden korkuyorum @Ardaaa11 bunu alacağım. @Mojave sanada çok teşekkür ederim reis bana çok yardımcı oldun eyvallah.

İtopya'da bir sıkıntı var kesinlikle da 2'de 900TL'lik bir kasa kullanılmış ve kasa değiştirmek istediğimizde 1000 TL'lik olan kasa için sistemin fiyatını 500 TL arttırmak gerekiyor :) söylediğim kasa Corsair Delta RGB. Ama sistem 1-2 ay sonra kendine gelir ve fiyatlar konusunda saçma sıkıntılar olmaz.

Hangilerini seçeyim ben fazla anlamıyorum bir de neden elimde patlar açıklar mısınız? Rica etsem. @Raylvord.
Hocam İtopya'dan almak şart çünkü ben öbür sitelerde fazla güzel bulamadım. @MermisiİşlemeyenAdam

Power Boost markası hiçbir konuda kaliteli değildir alıp memnun olan da henüz görmedim ürünler merdiven altında üretiliyor kasaların hava akışı kötü güç kaynakları C4'den farksız.
Bu arada üstte işlemci olarak 1600 önermişler evet kendisi iyi bir işlemci lakin 5000 TL'lik bütçe ile çok daha iyi işlemciler alınır 3500x, 3600 bunlar çok daha iyi.

Beyler stokta kalmamış benim pc artık gidiyorum teknobiyotikten alıyorum çok teşekkürler hepinize önerdiginiz sistem varsa teknobiyotikte link bırakın bide teknobiyotik kötü felan demeyin hevesim kaçmasın artık ne alacağımı bilemeyecem :D

Beyler stokta kalmamış benim PC artık gidiyorum Teknobiyotik'ten alıyorum çok teşekkürler hepinize önerdiginiz sistem varsa Teknobiyotik'te link bırakın bir de Teknobiyotik kötü falan demeyin hevesim kaçmasın artık ne alacağımı bilemeyeceğim :D.

Yapma yanarızz yapma Teknobiyotik hazır sistemler çok sıkıntılı :(

Yeni konular

Geri
Yukarı