Teknorya güvenilir mi?

Memo57

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda laptop arayışındaydım ve Acer Nitro 16 RTX 4060 modelinde karar kıldım ama satıcı olan teknorya hakkında hem Şikayetvar da bayağı kötü yorumlarla karşılaştım ister istemez şüphe oluştu. Sizce satın alınabilecek bir risk mi?

Merhaba, son zamanlarda laptop arayışındaydım ve Acer Nitro 16 RTX 4060 modelinde karar kıldım ama satıcı olan teknorya hakkında hem Şikayetvar da bayağı kötü yorumlarla karşılaştım ister istemez şüphe oluştu. Sizce satın alınabilecek bir risk mi?

Bir şey alırken ben şikayet vara bakmıyorum. Neredeyse her şey için kötü yorum var orada. Teknorya iyidir pek sorun olmaz.

Buradan almış kişilere sormak lazım fakat Hepsiburada, Trendyol gibi bilindik ve iadesi kolay olan yerlerden almanız daha güvenli olacaktır.

Geri
Yukarı