Teknosa geri alım kampanyası ile iPhone 11 almak

hakangu

Picopat
Yer
Konya
Teknosa'da geri alım kampanyası ile 700TL + (vereceğin telefonun değeri) kadar indirim ile yeni telefon alınabiliyor.

Sitede yazdığına göre iPhone 11 almak istenirse 700 TL kampanya indirimi direkt yapılıyor üstüne eski telefonun değeri kadar da indirim varmış.
  • ** iPhone 11 kampanya özel indirimi, eski telefonunuzun gerim alım bedeline ek 700 TL’dir. Kampanya bitiş tarihi 25 Eylül 2021‘dir.

Ben de ölü durumda iPhone 5S var batarya kaynaklı bir sorun telefon açılmıyor. Bu telefona 1 TL vermeleri bile yeter, 700 TL indirimden bu şekilde yararlanabilir miyim?
Bilgisi olan var mı?

Teknosa'da geri alım kampanyası ile 700TL + (vereceğin telefonun değeri) kadar indirim ile yeni telefon alınabiliyor.

Sitede yazdığına göre iPhone 11 almak istenirse 700 TL kampanya indirimi direkt yapılıyor üstüne eski telefonun değeri kadar da indirim varmış.
  • ** iPhone 11 kampanya özel indirimi, eski telefonunuzun gerim alım bedeline ek 700 TL'dir. Kampanya bitiş tarihi 25 Eylül 2021‘dir.

Ben de ölü durumda iPhone 5S var batarya kaynaklı bir sorun telefon açılmıyor. Bu telefona 1 TL vermeleri bile yeter, 700 TL indirimden bu şekilde yararlanabilir miyim?
Bilgisi olan var mı?

700 TL'yi direkt olarak veriyorlar zaten ellerine telefon verseniz yeter.

• ** iPhone 11 kampanya özel indirimi, eski telefonunuzun gerim alım bedeline ek 700 TL’dir. Kampanya bitiş tarihi 25 Eylül 2021‘dir.

Bilgisi olan var mı?
200 tl indirim gözüküyor 5S için. Mağazaya git oradan sorabilirsin.

Yarın bizi de bilgilendirin. :)
Gelişme olursa yazar mısın? Merak ettim.

Korkarım yarın gitmeyeceğim :(
iPhone 11 fiyatına yarın zam gelecek kampanya bugün sonmuş:

IMG_20210731_200604.jpg

İlahi Teknosa 2 günlük indirim mi olur🤬

Geri
Yukarı