TeknoSA güvenilir mi?

Xioami Mi Band 4 yakın zamanda (Ekim 2019) aldım ama Türk Telekom' dan aldım. Ama sorun şu ki garanti belgesi çıkmadı.
Mağaza içinde almak üzereyken farkettim, kutusu açılmış pili tamamen bitmiş (kız arkadaşıma aldığımızın pili %80 dolu geldi) ekranında çiziği bile olan ürün vardı. Söylediğim zaman, araya karışmış
diyerek apar topar götürdüler. Umarım birisine satmamışlardır.

Hayır, az önce SS Rival 3 ürününü satın aldım hızlı bir şekilde üyelik oluşturmadan kredi kartım ile ödemeyi gerçekleştirdim banka onayı verdikten sonra Teknosa hata verdi başka bir sayfaya yönlendirdi, kredi kartımı kontrol ettiğimde ise para çekilmişti. Canlı desteklerine yazdığımda ise böyle bir sipariş yok şu numarayı arayın bilgi alın denildi arıyorum açmıyorlar uzun uğraş sonucunda ulaştım aynı şeyleri söyledi bekleyin para hesabınıza geri yatar dedi muhteşem açıklama tatmin etmediği için bankamı aldım ödeme gerçekleştirdiğim referans kodum ile tekrar aradım derdimi anlattım kaydettim bilgilerinizi size ulaşacaklar denildi. Kısacası daha güvenilir olan İtopya Adeks gibi başka sayfalardan satın almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı