Teknosa Preo Gamemaster MG42 Nasıldır?

Barış 4761

Hectopat
Daha fazla  
Preo Gamemaster MG42 diye bir klavyesi var, 200 TL olması lazım. Bu klavye mekanik midir yoksa mekanik hisli midir? Ayrıca alınır mı ve kötü yanları nelerdir?

Not: Lütfen, bütçeni artır gibi önerilerde bulunmayın.

Düşündüğünüz ürün mekanik değil. Bir mekanik klavye kullanıcısı olarak mekanik klavyeyi çok üst düzey oyuncu değilseniz yeğlemeyin. 200 TL bandında mekanik klavye de kaliteli olmaz. En güzel Cooler Master Masterkeys Lite klavyesi.

MG42 tuş hissiyatı olarak çok hoşuma giden bir klavye. 300TL fiyatı hak eder veya etmez tartışılır.
Ama benim bir klavyeden tek beklentim tuş hissiyatıdır ve bu tamamen kişisel bir faktör.

Razer'ın 900-1000 liralık klavyelerinde o hissiyatı alamadım açıkçası. Teknosa mağazalarından geçerken mutlaka dokunurum bu klavyeye, ilginç bir şekilde hissiyatına aşık oldum.

Eskiden Crea marka bir klavye kullanırdım, onun da hissiyatı inanılmazdı :) O klavyeden bulamadım sonradan :) Kısacası bir ürünü seviyorsanız kalitesini ikinci plana atabilirsiniz.

Klavye mekanik değil fakat @BilgisayarKurdu 'nun dediği gibi hissiyatı ilginç bir şekilde çok güzel. 6 ay kadar önce 199TL'ye satılan bu ürün kur artışından sonra 399TL oldu şimdi indirim yapılmış olarak göstererek 299TL'ye satılıyor. Açıkçası ben sırf TeknoSa'ya doğrudan para kazandırmamak için Preo ürünlerine almıyorum ki zaten alabileceğim fiyat/kalite oranında bir ürününe daha denk gelemedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı