Teknosa preo M15 kulaklık alınır mı?

Sizce alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    13

Ybaha

Hectopat
Bu kulaklık sizce alınır mı?
Bir az acelem var o yüzden yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Fiyatı şu anda 70 TL o yüzden almayı düşünüyorum.
Bu arada MS15 kulaklık yanlış yazmışım kusuruma bakmayın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan siyahı bende var Teknosan aldım. Sesi çok iyi değil bu fiyata kötüde değil. Çok rahat olduğunuda söyliyemem malzeme kalitesi fena değil şarjı iyi gidiyor diyebilirim. Yani fiyatı 129 TL olsaydı almazdım ama 70 liraya alınır.

Ben Preo nun kaliteli bir marka olduğunu düşünmüyorum , arkadaşım kulak içi kulaklığını almış air podsa benzer hiç memnun kalmadığını belirtti, bu kulaklık yerine deri yastıklı bir kulaklık olan Rampage SN-R1 modelini öneriyorum tercihini başka bir modelde kullanırsanda şimdiden hayırlı olsun iyi günler :)

Çok teşekkür ederim pedleri küçük çıktı deneme fırsatım da oldubir kulak içi kulaklığa bazaran az ses verse de idare eder
Bence + yön olarak hem kablolu hem kablosuz kullanılabilmesi aradığım bir şey idi. Zira şarj bitince oradan da dinlenebiliyor. Desteğiniz için teşekkür ederim zaten 1 sene gibi bir süre kullanacağım o yüzden alacağım gibi. Birde buradaki abi de kullanıyor imiş çok katlamazsan iyi olur dedi dişleri yalama yapıp katlanma fonksiyonu gidebiliyormuş.
Son sorum sizce alınır mı bu fiyata Temmuza kadar kullanacağım.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim pedleri küçük çıktı deneme fırsatım da oldubir kulak içi kulaklığa bazaran az ses verse de idare eder
Bence + yön olarak hem kablolu hem kablosuz kullanılabilmesi aradığım bir şey idi. Zira şarj bitince oradan da dinlenebiliyor. Desteğiniz için teşekkür ederim zaten 1 sene gibi bir süre kullanacağım o yüzden alacağım gibi. Birde buradaki abi de kullanıyor imiş çok katlamazsan iyi olur dedi dişleri yalama yapıp katlanma fonksiyonu gidebiliyormuş.
Son sorum sizce alınır mı bu fiyata Temmuza kadar kullanacağım.
Temiz kullanırsan gider bence Temmuza kadar.

Temiz kullanırsan gider bence Temmuza kadar.
Alıyorum.
Deneyimlerimi yazarım tekrar Hortlar bu konu 1 aya :D
Tekrardan merhabalar, daha alalı 2 gün oldu olmadı deneyimlerimi paylaşmak istedim.
(Not: ben bu değerlendirmeyi 70tl üzerinden yapıyorum 120tl ye almadığım için :D)
Artılar
  • Pedleri çok terlemiyor (deri değil emitasyon ya da başka bir malzemeden yapılmalar)
  • Plastik olduğu için bir az esnek
  • Bassları çok tatmin edici (kutu üzerinde de belirtilmiş zaten XBass technology diye)
  • Tizler bass yanında sönük de kalsa tatmin ediyor gibi (tizlerle pek aram yok)
  • Yüksek sesle müzik dinlemek için ideal (dışarıya ses veriyor birazcık)(NOT!!! Yüksek ses ile müzik dinlemek sağlığınıza zarar verir. Lütfen yüksek sesle müzik dinlememeye çalışın, eğer dinlerseniz de uzun bir süre boyunca[30-60dk] dinlemeyin)
  • Kablo takılarak da kullanılabiliyor
  • Android telefon şarjı ile şarj edilebiliyor
  • Pedleri küçük olmasına karşın rahat uzun süre takınca kulağı ağrıtmıyor
Eksiler​
  • Yüksek seste müzik dinler iken sesi dışarıya veriyor yani otobuste iken son ses ya da ona yakın dinlemez gibi​
  • Pedler çıkmıyor​
  • Kutudan adaptör çıkmıyor​
  • Kablosuzda ses arada senkronunu kaybedebiliyor (telefondan youtube videosu izlerken meydana geldi, müzik dinlerken 0 sıkıntı şu ana dek. Bluetooth'u kapatıp açmak sorunu çözüyor)​
  • Kullanım kılavuzu ve internette kullanırken çalan sesler veya ışıkların ne anlama geldiği belirtilmemiş​
  • Bende oluşan bir sorun herkeste yaşanır mı bilemiyorum(bir sonraki madde):​
  • CS-GO oynarken bluettoth kulaklık modunda sesleri derinden ve geç veriyor fakat kablolu bağlayınca sorun çözülüyor. Bu arada bilgisayara bluetooth ile bağlanınca 2 adet cihaz eklenmiş gözüküyor bunlardan Preo MS15 (hands free) kablosuz Preo MS15 kablolu bağlantıdaki adı.​
  • Komik bir durum fakat kulaklıkta R (right ya da sağ) yazan taraf aslında SOL, L (left ya da sol) yazan yer aslında SAĞ taraftaki sesin geldiği yer sterio seslerde kafanız karışabilir bunu çözene kadar.( bu benim cihazımda yaşanan bir sorunda olabilir)​
Notlar:
- Yüksek ses ve bass-tiz değerlendirmemi Niviro Diamond adlı şarkı ile yaptım.
- Bilgisayardaki sorunu bir tek CS-GO oyununda yaşadım başka bir oyunda daha sıkıntı çıkmadı çıkarsa yazarım buraya(şu anda oynadığım iki oyun var biri CS-GO diğeri LeagueOfLegends)
- Bence 70tl ye alınabilecek bir kualkık şu an için bir defa yere düştü ve bir sıkıntı yok. Umarım ileride de bir sıkıntı yaşamam.
- Tekrardan YÜKSEK SESTE müzik dinlemeyin ben 3 dk dinlememe rağmen (üzerinden 8 saat geçti) hala kulaklarım ve başım ağrıyor. Sağlık her şeyden önemli!!!!

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı