Teknosa ürünü Logitech servisine göndermiyor

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Benim kulaklığımda bir sorun vardı ve bunun üzerine aldığım mağazaya götürdüm. Ordaki adama Logitech servisine gönderiyorsunuz değil mi diye sordum. Adamda evet dedi. Biz Penta'ya gönderiyoruz onlarda Logitech servisine göndericek dedi. 10 gün icinde haber alırsınıs dedi. Ama 3. haftaya girdik hâla Penta/servis devam ediyor. Bende şüphelendim ve Logitech ürünlerini nereye gönderiyorlar diye baktım. Meğer adam bana yalan söylemiş Teknosa'nın kendi saçma sapan servisine gönderiyorlarmış. Bugün gidip Logitech servisi dışında olan hiçbir servisten onarım kabul etmeyeceğimi söyleceğım ama bu rezillik. Yani neden her mağaza böyle? Çok mu zor kendi servisimize gönderiyoruz demek?

Teknosa Logitech ürünlerini Penta'ya gönderiyor. İşlemler orada yapılıyor. Konuştuğunuz kişi duruma pek hakim değilmiş anlaşılan. Daha önce G430 kulaklık ve G300S fare gönderdim Teknosa aracılığıyla. Elimde Penta'dan alınmış servis raporu var. 20 iş günü geçince itiraz edin.
Penta Logitech markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta.

Merhaba,

Penta Teknoloji, Logitech'in Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür. Bimeks de müşteri hizmetleri görevinde bulunmuş biri olarak genelde penta değişime veya iadeye gider.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı