Teknosa'dan PS4 gamepadi alınır mı?

Hocam bir kere bile Dualshock 4, Dualsense veya Xbox Series X/S controller kullanan biri için F710 gerçekten beş para etmez. Hem hissiyat açısından rezalet hem de aşırı eski.
Merak etmeyin Dualshock 4 ve Dualsense de kullandım bir çok defa.
Sonuçta Logitech F710 kolundan 3-4 tane alırsın iyi indirimlerle dediğin markaların kollarının 1 adetinin fiyatına tabi ki de dediğin modeller F710'dan kat ve kat iyi olacaktır.

Lâkin bence şahsi kişisel yorumum ve bir çok forumlarda F710 hakkında da okursanız. Alışveriş sitelerin müşteri yorumlarına ve puanlarına da bakarsanız. F/P olarak ve ayrıca kalite olarak gayet şahane bir kol. Rezalet kesinlikle değil katılmıyorum. Bence fiyatını hakeden ve güzel bir kol. Ama dualshock ve dualsense alabilecek imkan var ise tabiki de iyidir.

Merak etmeyin Dualshock 4 ve Dualsense de kullandım bir çok defa.
Sonuçta Logitech F710 kolundan 3-4 tane alırsın iyi indirimlerle dediğin markaların kollarının 1 adetinin fiyatına tabi ki de kat ve kat iyi olacaktır.
Lâkin bence şahsi kişisel yorumum ve bir çok forumlarda F710 hakkında da okursanız. Alışveriş sitelerin müşteri yorumlarına ve puanlarına da bakarsanız. F/P olarak ve ayrıca kalite olarak gayet şahane bir kol. Rezalet kesinlikle değil katılmıyorum. Bence fiyatını hakeden ve güzel bir kol. Ama dualshock ve dualsense alabilecek imkan var ise tabiki de iyidir.
Hocam demek istediğiniz daha iyi anladım. Tabii ki de 500Tl gibi bir bütçeye çakma Dualshock 4 vb. ürünler almak yerine bunu almak daha iyidir. Ben başta F710 ile Dualsense ve Dualshock'u kıyaslıyorsunuz sandım ve Dualshock 4 neyse de Dualsense'in barındırdığı o iki teknoloji bile diğer kontrol cihazlarını kötü bir duruma düşürüyor bence. Zaten şu an 500TL'de F710, 800TL'de GC20 V2 ve 1300-1800Tl arasında Dualsense ve Xbox Series X/S Controller, 1800TL üstünde ise Pro adı altında satılan kontrol cihazları.

Dual'lar daha iyidir ama çöp derken böyle bir yorum görmedim bu kola, beş para etmez yorumu biraz saçma. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum parasını hak ediyor. Türkiye'de en çok satılan ve satış sitelerinde en çok puanı yüksek gamepadlerden bir tanesi neden öyle dedin? Merdiven altı bir ürün değil ki gösterdiğim 🙂.

F710 öncelikle bağlantı sorunları barındıran bir kol. Dongle çok sıkıntılı. Başka bir sorunu ise kolun hafif olmaması. Kol kütük gibi. Aynı zamanda tuşlara bastığınızda iyi bir hissiyat vermiyor. Kolu az önce buldum ve bu söylediklerimi yanlış hatırlama ihtimalime karşı bir daha test ettim ve evet öyle. Tek iyi yani pil ile çalışıyor olması olabilir. Aynı zamanda çok önemli değil ama tasarım açısındanda çok zayıf.

Yeni konular

Geri
Yukarı