teknostore.com yanlış kulaklık yolladı

Pasheam

Centipat
Merhaba arkadaşlar, uzun uğraşlar sonucu 273 TL vererek teknostore.com adlı mağazadan Tronsmart Sono adlı oyuncu kulaklığını aldım fakat bana Tronsmart Sono Glary Alpha göndermişler. Tronsmart Sono ise stok tükendi olarak gösteriliyor şu anda. Açıkçası bu Glary Alpha'nın ses kalitesini beğenmedim, güzel olsa kullanırım fakat beni çok yordu, ses fazla çıkmıyor ve çıksa da dipses sorunu var yani cızırtılı geliyor. Ben bu ürünü iade edip Tronsmart Sono alsam performansında bir değişiklik olur mu? Ses kalitesini hiç beğenmedim zaten çoğu kişi glory Alpha yerine Sono'yu tercih ediyor. Şikayet etsem ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, uzun uğraşlar sonucu 273 TL vererek teknostore.com adlı mağazadan Tronsmart Sono adlı oyuncu kulaklığını aldım fakat bana Tronsmart Sono glary Alpha göndermişler. Tronsmart Sono ise stok tükendi olarak gösteriliyor şu anda. Açıkçası bu glary Alpha'nın ses kalitesini beğenmedim, güzel olsa kullanırım fakat beni çok yordu, ses fazla çıkmıyor ve çıksa da dipses sorunu var yani cızırtılı geliyor. Ben bu ürünü iade edip Tronsmart Sono alsam performansında bir değişiklik olur mu? Ses kalitesini hiç beğenmedim zaten çoğu kişi glory Alpha yerine Sono'yu tercih ediyor. Şikayet etsem ne yapabilirim?

Tavsiyem iade edip Turkcell'den vs almanız.

Merhaba arkadaşlar, uzun uğraşlar sonucu 273 TL vererek teknostore.com adlı mağazadan Tronsmart Sono adlı oyuncu kulaklığını aldım fakat bana Tronsmart Sono glary Alpha göndermişler. Tronsmart Sono ise stok tükendi olarak gösteriliyor şu anda. Açıkçası bu glary Alpha'nın ses kalitesini beğenmedim, güzel olsa kullanırım fakat beni çok yordu, ses fazla çıkmıyor ve çıksa da dipses sorunu var yani cızırtılı geliyor. Ben bu ürünü iade edip Tronsmart Sono alsam performansında bir değişiklik olur mu? Ses kalitesini hiç beğenmedim zaten çoğu kişi glory Alpha yerine Sono'yu tercih ediyor. Şikayet etsem ne yapabilirim?

İade edebilirsiniz karşı çıkma hakları olmaması lazım.

Normalde kulaklıklar hijyen durumundan dolayı iade alınmaz ama dediğin gibi yanlış ürün gönderildiyse yapmaları lazım. Keşke kutusunu açarken video çekseydin.

Teknostore hakkında geçen galiba bir konu açılmıştı dolandırıcı olduklarına dair.
Dolandırıcı falan değil. Gayet memnun kalmıştım, adamların ellerinde stok yokmuş, Glary Alpha yollamışlar yanlışlıkla. Bir vaka demek, bütün mağazayı dolandırıcı yapmaz. Yeter artık ya, dolandırıcı damgası yapıştırmayın hemen.

Dolandırıcı falan değil. Gayet memnun kalmıştım, adamların ellerinde stok yokmuş, Glary Alpha yollamışlar yanlışlıkla. Bir vaka demek, bütün mağazayı dolandırıcı yapmaz. Yeter artık ya, dolandırıcı damgası yapıştırmayın hemen.
Hocam ben sadece gördüğüm şeyi söylüyorum "galiba dolandırıcılar". Nereden bileyim ben? Adamlara ana bacı küfür mü ettim sadece dolandırıcı olabilirler dedim dikkat etmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı